Кладионица

  1. psujete jedni drugoma mater i ostalo

  2. ja se slazem sa tim a on dosao ovde da me vredja u fazonu kurac ti je tiket
    zasto on ne pomaze ne stavlja tipove analize nego samo vredja

  3. ti si mene uvredio prvi molim te da ne pricas te ruzne reci mislim da smo to prekinuli pre 4 minuta pridrzavaj se toga hvala

  4. nemoj da vam obojici polupam pičku balavu

    elem, jedan sam tket već sada pao na milton, jebem ih u usta šugava
    mada sam imao npr. opasne stvari tipa arsenal 1-1 i 3+ al ko ga jebe

    drugi je malo kao sigurniji, malo veća uplata
    wolzburg 1
    salzburg 1
    aberden 1
    man u 1
    partizan 1čelzi 1
    bazel 1
    juve 1

    kvota 13,38

  5. Kapune jebo sam i tebe i druga za Spartaka

  6. molim te papete da ne pricas i ti ruzno
    rekao sam ti da to nije dogovoreno vec da ce se spartak truditi jel se secas?

  7. Papete sta mislis za taj asteras, nadam se da ne izmisljas jer u ovom trenutku mi je jako tesko finansijksi ba bih mozda probao taj asteras?

  8. vidim da je 2 5.30 a 2-2 8.00 O.o

  9. pa tu izijem je lepo probati x2
    papete sacu ga kontaktiram da vidim shta se desava na stadionu fk spartak subotica

  10. ja za sutra imam dojavu. naravno neću vam dati za dž.
    50e
    u slučaju da padne, vraćam novac.

    #rihaniedžanki

  11. moze li 50e posle prolaska, tesko mi je malo finansijski u suprotnom bih platio pre meca..?

  12. ne može. ja je plaćam prije meča.
    prva nakon skoro 2 godine čekanja.
    #bićegrahaiparizeranakoso

  13. jbg riho vidiš da nemamo para nije niko ubo tiket 3 godine

  14. hajde boga ti, ko se usrećio od kladionice
    btw, poznanik ubo tiket u premijeru prije mjesec dana od 24 milje rođaci, 6 prelaza i jedan par što mu je radnica pogrešno otkucala. džek joj ostavio 600KM

    ja 2 marke na bingu ne mogu duzmem

  15. secam se tog tiketa...nadam se da ce nam sutra kada se probudimo kao poklon ispod jelke na bozicno jutro, stajati jedna nova poruka. Ta poruka ce biti od tebe, javljas nam za neku namestenu nogometnu utakmicu, mi rumenih obraza, istracavamo napolje, sa zadnjim novcicem iz cesnice stavljamo sve pare na taj mec...on dolazi, mi placemo, vristimo od srece, jaucemo i veselimo se jer smo jebali mocarta u picku i jos negde

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.