Кладионица

  1. Mene sjeba samo Ertel idiot, ispogadjao Mitra vise skokova, Blazu +, Jovic - asistencije, Pargo -, Renfro +...

  2. Nisam Nikola, zakasnio na fener, nisam skontao koliko je sati lolo

    Hwala ti kao da sam uzeo pare :*

    Zasto mislite da ce cikago doci minus? Treba mi to za fibonacija da uzmem, posto nemam nsita svoje veceras...

  3. GASOLE SMRADU CIGANSKI! Samo njega sam pao :(

  4. Shomy23
    Majami 193.5 -
    Golden Stejt 208.5 +
    Vejd 22.5 -
    Gasol 18.5 -

    Jbg nikolase, pravi igrači gadjaju minus lolo
    UPALILA SE SOMIJEVA MAŠINA, UPALILA SE PA NE ZNA DA STANE

  5. je li neko ima iskustva sa ispaltom para koje je dobio na bet at home?

  6. Jebeni Majami, jel realno da dobiju drugu 33-12 i izgube trecu 33-8!??? Pao sam njih za 63 hiljade, i Vejda na drugom. Ubedjen sam bio u Karija i Tompsona, i stavim Majami odvratni, nikad vise plej of ne igrali...

    dajte neke dojave danas, da se oparimo na grande frajdej!

    Sinoc gledam sa ortakom Zvezdu i kladzi, ulazi moj cale-Grobarcina, i krece da kenja kako je sisao samo da bi igrao h2 na panatu kad smo mi vodili 4 bla bla bla, sad su okrenuli, i sere i sere, i povede panata 7-8, kvota 7 na Zvezdu, nagovorim ortaka da stavi keca za soma, a ja ne stavim zbog caleta, da me ne smara kao. On bogat, ja gowno.

  7. Galata - Barsa (-9.5) H2 1.65
    Real M (-13.5) - Zalgiris H1 1.65

  8. jel može nekako da se prekopira pa da odigram isto to preko naloga na mocartovom ili moram sve ručno da odaberem?

  9. Lafajet 8.5 +
    Hezonja 8.5 +
    Milaknis 10.5 -
    Anderson 14.5 +
    Rejes 11.5 +
    Jang 9.5 -
    Karter 9.5 +

  10. Ispraticu ti ovo Gazi, jako dobar tiket.

  11. igra mi se opet kladionica. ko je dobar kladioničar da ga pratim šta objavljuje ovdje? :D

  12. Nikolas.
    GASOLE SMRADU CIGANSKI! Samo njega sam pao :(

    говноваљ, и мене зајеб'о!
    додуше, ја бацио 250 динара на ЕЛ јуче, да бих оставио округлу цифру у сокеру, подигао паре, реко' чисто претек'о тикет да пратим. и идем тако да лајферишем, кад неки циган хоће да пере шајбу, видео чачанске таблице, мислио странац у крагујевцу, инглишмен ин њујорк ееехехееххх, па ђећеш чачанину да переш знаш да је гребићко говно, кад јок, чисти, ја му дам десет динара целих у металу еј, и оно прођу неки алтернативни хендикепи на 4 утакмице, 1300 динара, сад имам и за викенд ја срећан к'о мало дете што сам узео 1300 динара к'о да је десет 'иљада јеј!
    ТАКО ДА ГАЂАМ АЛТЕРНАТИВНИ ХЕНДИКЕП НА НИЖЊИ И ПЛУС НА РЕАЛ И ИДЕМ ДА ТРАЖИМ ЦИГАНА ДА ПЕРЕ ШАЈБУ.

  13. Шта који курац, зашто нема играча на Сокеровом сајту ? Хахаха пичке се усрале јер је Шомара кренуо у врло зајебани поход на њих. Иначе, ценим да ће брат Принтезис да ме испоштује као и у претходних 5-6 кола, Рудија бих играо, али чини ми се да одмара вечерас, значи минимум 30 минута за Керола, значи плушчина маћорие, минимум 20 испаљених тројки, јебеш га, ући ће бар 5. Томић и Хезоња плусићи лаганезе.

  14. Momci zdravo! sta mislite za neke dojave danas vidim igraju Hrvati kako vam se to cini? A izbacicu u toku dana NBA da se svi povrate jeste praznik danas, ali nekome kao nama ovo je full time job, tako da ono ako radis danas radices cele godine a onda ce biti i novca.

  15. Pozdrav, moje mišljenje je da danas neće namestiti utakmicu hrvatske nogometne lige.

  16. Тамо и идем капунџо, избцише играче пре 15 минута чим сам увидео да кују заверу против мене. Биће јебани свеједно. Одиграх ово:
    Принтезис 13.5+
    Томић 12.5+
    Керол 10.5+
    ------------------------
    Картер 10.5+
    Нахбар 5.5+
    Рејес 11.5+
    Чери 7.5+
    ------------------------
    И једна мини змија:
    Томпкинс 14.5+
    Данстон 8.5 -
    Лоџески 11.5+
    Антонов 7.5+
    Ерцег 14.5+
    Родригез 12.5 -
    Јанкунас 9.5+

  17. koja je kvota na prvi?
    da gu ispratim

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.