Кладионица

  1. Nemo` jadan to je Šomi!

    Moj za sjutra
    Sautempton 1
    Totenhem 1
    Arsenal 2(ovo malo smrdi)
    Volfsburg 2
    real 1 t12+
    barsa 2 t22+

    kvota oko 15

  2. TIKET NIJE PRONAĐEN

  3. sta da radim za Croate?!?!?

  4. 1/2 au picku materinu

  5. ne dolazi danas sigurno, bice 1;1 ili 2;0

  6. Kako je lepo gledati kad se odigra neki igrač u plus, a on počne utakmicu sa šutem 5/5. To Tomiću, u prvoj izađi preko!

    Sem Tomića, psv 1, monako x2i0-2, real AP+ (161.5), Kerol + (prepisao od malinara, garant me baca samo to!)

  7. A najjače što stavili Nahbaru 5.5 granicu lol i on car ode u plus za 2 i po minuta, prelaganini...sjeba Printezis jbg, ali ipak sam stigao da odigram Kerola i Tomića opet. Prolazi to koispičke.

  8. не буде ли керол турио две тројке у другом полувремену, шомијева јаја ће да висе поред ћеле куле, да не кажем биће кајгане!

  9. bice
    K
    A
    J
    G
    A
    N
    A

  10. izijem jer ce biti tipova i obrazlozenja za iste?

  11. ушао керол лепо, сјебао ме само монако, један гол у 84., као да им 0:2 није било доста јебемимсеме.

    алтернативни хендикеп на нижњи и плус на реал што рекох дође лагано. јебежга.

  12. Orlando - Toronto H2(5.5)
    Atlanta - Sarlot 1&UP+
    Detroit - Indijana 2
    Nju Orleans - Finiks DOH1(-5.5)
    Oklahoma - Sakramento DOH1(-10.5)
    Juta - Memfis 2

    Toronto u dobroj formi, Orlando dosta promenljiv. Sarlot izgubio sanse za PO i imaju neke povredjene igrace pa nece da forsiraju, a u medjusobnim duelima ove sezone je uvek dolazilo vise poena od ove granice. Indijana juri PO. Pelikansi moraju da pobede da bi odrzali 8. mesto, Finiks raspad. Oklahoma s tri dana odmora mora da pobedi, Sakramento bez Kazinsa i Geja. Memfis juri poziciju.

  13. evo jos pet minuta analize

  14. Hahahaha jebao sam Sokera! Ne zamerite sto nisam okacio...Jednostavno htedoh da razbijem maler od sinoc a i uplatio sam tiket 5 minuta pred pocetak prve utakmice.
    Evo sto sam ispogadjao na 250 kinti i tako uzeo 5500 kinti :)
    Micov 11.5 -
    Uertas 7.5 -
    Real - Zalgiris 159.5 +
    Kerol 10.5 +
    Anderson 14.5 +

  15. Ajmo izijeme legendo!

  16. Bruklin- Wasington 1 1.6
    Hjuston-SaS 2 1.65
    i probati Denver-Dallas 1 1.8 msm da bu trebalo doc jer Karlajl mozda bude odmarao 5-6 igraca+ Parsons je odsutan+kvota je spala sa 2.3 na 1.8

    Ovo ostalo sto je Mlatoni napisao, mada su kvote Indiana i Memfis prejebene i deluju kao poklon ali nisu poklon nego kurac preveliki.

    Od igraca Dejvis, Horford, Djinobili, Williams

  17. Lebron +
    Horford -
    Vucevic -
    Bruk Lopez +
    Dummond -
    Lenard -
    Harden +
    Dejvis +
    neki moji predlozi

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.