Кладионица

  1. Testo neko nadeveno džemom i pošećereno ozgo?

    Ako je to i tu mora mleka pored da ima

  2. крче ми црева, морате ли да причате о колачима

  3. Salcici prijatno neprijatni

  4. Kolac od masti. Uvek je dovoljno zvucalo da ne probam.

  5. је л' ово сад креће, како иде распоред, може ли ми неко рећи?

  6. Radmilo piješ li mleko uz pasulj?
    Da, lisnato testo koje bude lisnato zahvaljujući salu. Ne bi vjerovao

  7. Stec, mislim da je zakucavanja, trojke, veštine. Onda to umute, ispeku, pošećere odozgo i zaliju mlekom xd

  8. Salčići umeju biti neprijatni kad se ohlade, jbg stegne se salo
    Vrući krcaju

  9. ja mislim da je veštine kucanja trojke

  10. Jok brt, samo uz te suve "narodne" kolače.

  11. Trojke kucanje veština

  12. Mada ja sam do skoro pio jogurt uz picu o čemu pričamo

  13. E Dio kako izgleda taj pišinger? Sećam se da ga je Čkalja naručio u Vrućem vetru

    Tako sam i saznao kako se zove. Ako si uzivao u carima menze kolac koji nije baklava i nije mafin kad su kolaci u menzi, to je pisinger.

    Generalno kao veca cokoladna napolitanka, oblanda preko cokoladni fil, pa opet oblanda i tako jedno 5 puta recimo, i ceo se prekrije cokoladom i preko orasi. Bude strasno slatko, malo te bije temperatura onako vrucina al lepo.

  14. Jao puslice axaxaxa
    Danas bile zadušnice

  15. нисам ништа стигао, био код друга на рођендану и право на посао

    додуше тамо сам јео неки колач са кокосом и плазмом, напуцана чоколадна пресијавајућа кугла, јебига он је профи кувар и уме

  16. I sad bih nego me ova moja proziva da sam seljačina i kaže sramotim je kad u piceriji naručim jogurt xd

    Dobro ne radim to baš u piceriji, samo u svoja četiri zida

  17. PATIŠMAN sam takođe voleo kao djete. Al mi nikad nisu dali da jedem ako sam sam haha zadavim se lako s onim pa ćale uvek bude tu da me poleđima potapše i kaže jebem ti mater alavu polako

  18. ледено небо и ледене коцке иначе највише готивим од тих стандардних колача

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.