Кладионица

  1. Ne znam može li se sad kladiti na trojke ili to kladionice zaključaju sve u dva kad počne program

  2. jel ima nes zanimljivog u ovom olstar proseravanju ili da idem da spavam?

  3. Arm gvozd nije mislio na mocart nego na takmicenje kao neke nove prepreke i to

  4. александаркг
    Ne znam može li se sad kladiti na trojke ili to kladionice zaključaju sve u dva kad počne program

    Ne može

  5. haha da, armin narkoman

  6. Sad i vojni veterani aj bre mrs u kurac trebao sam snimak da gledam

  7. nadam se da sad nije 15 minuta đuskanja do trojki

  8. e nemojte me ignorirati lijepo pitam jel ima jos nesto

  9. Porzingis stvarno deluje ko onaj retos iz razreda najvisi i malo pometen ni sa kim se ne druzi. Pravi onaj lik sto nosi majicu ispod dresa jer ga sramota pilecih grudi i vrljavih ramena

  10. ima trojke će sad pa kucanja eto ispadam čovek iako skoro sigurno bacaš shalu

  11. hvala gvozden

    pseto pushi kurchinu

  12. Jang ce biti zadnji

  13. Liči na Rusa glumca što s Rokijem boxuje

  14. Ma gde lici rus lici na coveka a ovaj na nesto sto nije covek

  15. иван луди чак џд

  16. Za kajrija cu da navijam ostali su ogavni skoro svi. Tompson je u gsw odma otpada, jang nakurceni crnjo, ovaj u dalasu...ne moze igrac ako ne lici xd

  17. Kako je Peđa ovo razbijao...

  18. Sad ćete da vidite dopingovane amerikance kako šutiraju pa ne može ovako da šutira bez dopinga

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.