Кладионица

  1. Znaci igram h na pacu i minus poeni.

  2. Ja baš mislim da ću plus da pišem na 150.5 jer oni nemaju dovoljno igrača da bi igrali onako kao u prošloj, ne smeju sad da se igraju sa mnogo faulova, i jovića ću plus na 7.5, voltersa nema (valjda), a ratkovica i pot na pleju će morati da igraju laganije u odbrani jer su jedini tu, tj. pot je rebić partizanov, igraće 5-6 minuta. Kuzmića bih pisao ali u sokeru je na 11.5, mnogo jbg.

    Veličkovića bih igrao i večeras, juče mi ispoštovao 2 tiketa, ali igraće ga svi, zato ću verovatno ludog birču na tiket.

  3. Ja tipujem na 68:62

  4. A jovketa sam razmisljao, prepisacu ga od tebe iako smo obojica svesni sta ce se desiti xd

  5. Mada mislim da ce i volters i bjelica igrati po malo, jutros u zurnalu procitao

  6. Pa jović čini mi se u pretprošlom derbiju imao 0 poena i 0/4 penale, dakle može da nas ukanali, u ovom skorašnjem se ne sećam, ali večeras igra u nišu, pred svojima, imaće sigurno motiva, samo da se ne motiviše za neke asistencije lude i ok je, to su 4 polaganja iz kontre posle ukradenih ili kad propadne pik, nije teško. Još i bolje šutira za tri ovih dana, ako bude gusto penali su tu, verujem da ide na 10+.

  7. Jebeni bilbao do prekosutra neće dati gol

  8. U proslom su mu bili prvi minuti posle povrede bio je los bas od poluvremena nije ulazio(u drugom nije ulazio ne svidja mi se ova konstrukcija prva)

  9. A da, i on i kuzmić presedeli završnicu, to je onda kad se bombaš molio da mu neko uleti u kičmu kolenom... Ma plus.

    Igrao sam uživo na rendžers x2, 2.4, 20-ak minuta do kraja, ubiše ih u drugom.

  10. http://www.mvp.rs/mvp-forum/kladionica/19-kladionica?start=3120#154226

    Opet onaj momak sa velikom analizom, tipuje na gordona 7.5-, ali ga ima u pinnbet-u samo izgleda, ko može da isprati pseto može, ali ne znam ja, nije moj predlog, pa ti vidi uz jovića ako hoćeš jbg.

    Eno mlatoni može da potvrdi (i jeste, ore par dana ga je i on preporučio) da ovaj lik ubada ovakve stvari poprilično dobro.

  11. Gde da vidim poene za turke jebene efes izbacuje poene na tviteru al banvit mrtvi ne?

  12. Ubada kurac moj otkad sam bacio 2500 na njega sve mi je krenulo nizbrdo bankrot

  13. Kačio je mlatoni juče link za turke, za ertela, verovatno ćeš tako lakše naći, prelistaj jedno 50 strana unazad xd

    Ne znam, kažem da nije moje a svakako ga nema u sokeru, ja ću da ga ispratim za majstorovića na 6.5 -, sad će soker da ga digne jer je kvota 1.75 na 5.5+

  14. http://live.tbf.org.tr/tbf/netcasting/

    evo vam turci usta vas jebem i vas i bilbao i melija i sve

  15. Evo izbacili sad na tviteru nista mi nisi pomogao somi nemoj da se slastis

  16. Dzaba sve kad sparta prag mrtvilo mrtvo nema boga

  17. Igra li radulja uopšte?

  18. Јебем Ефесу мајку у пичку распалу!

  19. Sjeba me mrtva olimpija. Koliko sam.puta pao na kosarku na jebeno nesereno.