Кладионица

  1. Zvezda H1 i + (-10.5, 150.5)
    Jović 8.5 + digli u međuvremenu seme im jebem
    Birčević 12.5 +

  2. Ja hteo H1 i + al u maxbetu nemaju tu kombinaciju slepci, stavio oba ta posebno da vidim šta će da bude kad mi napravi neki sistem haha

  3. Lukovic je na zagrevanju a mucio.ga stomak danas, na 6,5 je

  4. I ima 4 vec xd

  5. Je l' Kuzmić ubacio nešto do sada?

  6. То је 2 зицера из офанзивног скока...

  7. Biće 300+ ako ovako nastave da šutiraju, labavi obruči

  8. Dajte onaj link s KLS sajta za praćenje poena, ne mogu s telefona da nađem, a nisam kući.

  9. Nisam gledao utakmicu, haha sta je sa Dzenkinsom 4 faula za 7min fazon, Kuzmic nije igrao skoro, jel ovaj link "ispravan":/

  10. ocemo li braco da gledamo all star nocas zajedno ovde. Mogu da biram sa vama da gledam ili nekom smor ekipom prijatelja sa kojima se druzim u rl iskljucivo radi koristi

  11. I ovde izvuci korist, odigraj gordona minus jer je neki lik napisao opsirnu analizu

  12. kog gordona nabijem mu ga majci u picku

  13. Erona gordona, lose ce zakucavati osecam

  14. A jedi govna sad, stvarno je to jajarski.

  15. Kao da si odigrao i kao da sam te terao da igraš, i mlatoni i ja smo ga pratili tamo, ubada momak bolje od svih nas ovde, ja podelio jer očito ume, i ti sad našao da sereš po tome (jer je palo za poen zbog trojke sa 8 metara), pa boli me kurac baš, nemoj da si jajara tolika

  16. ko je to koga prejebao danas na temi nisam u toku

  17. Hej hej drugari nemojte

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.