Кладионица

  1. Haha sto si editovao za insajdera KITIS SE MOJIM PERJEM

  2. imam ocd, i teralo me je editujem 4-5 puta post, bilo je prvo slavnic, zatim paspalj, zatim bogavac, i na kraju grboviceva zena

  3. Izijeme daj neke crnce na fazon feti vapa nesto tako da siba

  4. E da ruske kape, na stotine ih mogu pojesti, steta sto je baka posl put pravila pre 10god

    http://tortekolaci.com/wp-content/uploads/2013/04/ruske-kape.jpg

  5. Baka je sad proevropski orjentisana, a nekad je bila radikal, ili je umrla? :(

  6. Ima li kakvog predloga za večeras, igra li ko šta na ovu sprdnju?

  7. Mvp vestbruk nece dodavati loptu sigurno xd

  8. Idem u meridijan da trazim kvotu za vestbruk asistencije nula lol

  9. A nema u sokeru govnjivom da se igra ko će biti mvp, samo klasična ponuda basketa, i sad ecipeciram H1- 8.5 na zapad, ili H2 4.5 na istok, kvote su po 2. Lutrija čista, bliži sam ovoj igri na istok.

  10. Svakako ne mislim da ce biti 9 razlike za bilo koga

  11. Pa da, izvesnije deluje ova druga opcija, da malo zakuvaju na kraju nekim šutem za pobedu uz zvuk sirene (durent na pas vestbruka xd) i izvuku ovaj najjadniji olstar vikend ikad.

  12. a ne ovo kad su ovakve utakmice igras uvek vecu kvotu i molis da dodje jer jbg isto kao i world vs usa

  13. Mada prošle sezone ih je odvalio zapad 20+ razlike.

    Pišem ovaj manji hendikep na istok pa kako bude, interesantnije mi da navijam za slabiji tim.

  14. A reci ima durent sut za pobedu i skoci vestbruk i zalepi ga na poster i kao jbg nisam teo

  15. Bilo bi do jaja zanimljivo da Vestbruk lupi bananu Durentu, ako me razumes xD

  16. Znam da igraju u istom timu ako na to mislis, vec sam bacio skec u vezi sa asistencijama povodom toga.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.