Prijava

New York Rangers - Pittsburgh 2

pa objavili pre pola sata to jebemite bez limita ce igrati

A sad tek sam video na rotoworldu jbg u gužvi sam pa reko' da napišem, vidim da niste.

Klivlend 1
GS 1 i 230.5 +

To sam igrao, kvota 4.

Vidimo se kad počne, nedostajale su mi ove večeri baš.

Pa reko sam da ce igrati ima dva sata

haha kako si ovo rekao ko neki sentimentalni keric

Ne volim kad se moji postovi ne uzimaju za ozbiljno samo zato sto nikad u zivotu nisam bio na sajtovima nekim tipa redit rotovrld ili 4cen

reddit zdusno preporucujem. Ova ostala dva ne posecujem i nmg da komentarisem.

ma na radmilov post kao ee bas mi je ndostajalo ovo druugari :3

Sta ima tamo papo

haha pa kako uporedjujes 4chan i reddit, reddit najjaci sajt za strimove, kladionicarske informacije, nba vesti i sl. a 4chan neki tinejdzeri debili bolesnici serundaju nesto
naravno imas i na redditu slicnih stvari, ali samo izbegavas takva sranja, posecujes prave stvari

Brt ne uporedjujem nista lepo sam.napisao da nikad u zivotu nisam bio kako zamisljas da uporedim? Samo sam nabrojao neke od sajtova na kojima nisam bio

e naiso sam majku ti jednom na rediti posto tu trazim strimove uvek, pita jedan kako da pojebe nekog zenskog clana familije i otvorio tread

Brt ne uporedjujem nista lepo sam.napisao da nikad u zivotu nisam bio kako zamisljas da uporedim? Samo sam nabrojao neke od sajtova na kojima nisam bio

nisam ni ja bio na mnogo sajtova kad razmislim bolje

Q-math UNDER Irving(-25),Horford(-14),Green(-10),Anderson(-12).Curry(-25). 21.66 dovoljno!

Neki lik na fejsu, kao koristi logaritme i statistike i te kurce lolo. Doduse ne izgleda kao normalan.