Prijava

Kuci sam vec jbg

ma popusis mi pseto jebem te

е оно што сам пао ономад на атлетико икс за 42 хиљаде, уплата била 200 и имао повраћај 400, нормално писао тикет де да узимам то и забодем 22 сома аахахахх јеби бре поливај по глави

нема разлога да качим тикет само сам дошао да се похвалим, угл утрчао бајерн у надокнади, барселона у последњих пар минута МИ ЛИ НИ ЦА

мишо, био сам у лесковцу јуче на свадби некој, махао сам ти батке али ме ниси видео или ниси хтео :(

Nije hteo, ja bio u le i zvao ga i nije cuo telefon jer je bio sa kolegama u kafani posle posla u 16 i 30

Ja sam ga sreo u frizerskom salonu. Neku tupavu frizuru je tražio nebitno.

Elem, pogledam ga ja, viđao sam ga na slikama, on je. Vidim i on gleda, a na tv-u Điša i Tika špic, i taman da mi se havi frizer ga pita, kolko tvoje selo daleko od Stajkovce, Šomi kaže baš su blizu i frizer počne onako debilno da mu se smeje, oa ceo salon se smejao onda.

I do sad sa mislio da se osramotio oa nije hteo da se javi, u stvari on izbegava svesno ljude!

Real h1
Zvezda h1
Tim lebron h2&-

Al se raspao real au

Ne bih se ja kladio na Zvezdu. Bliže se beogradski izbori, vođa voli da zadovolji obe strane, tj njima da zamaže oči. Uvek pred neke izbore on im baci neke mrvice.

Ako pobedimo, onda smo odjebali direktivu.

арена хД

Skrnava arena. Bice valjda na jutubetu.

Професионални тип: Увек имаш пренос Звезде и Паће фудбал/кошарка на ЈТ.

Bolje da nema majku im jebem nesposobnu. Al to je, gde smeju da odjebu direktivu.

Ако наставимо да поентирамо само са слободњака солидних 25п убацићемо до краја.

Ako se ovako nastavi, 36:100 za Paću.

Ајде брЕГЗИТ Звезде из финала, да ескивирамо потоп.