Prijava

E picka vam materina

Vas dvojica i niste toliki degeni ja stvarno ne znam sta vam treba i kako vam je zanimljiva ova daun spika sa ovim mentolom. Na maestra i gambija mislim

Neko: francuska 1
Skudeto: francuska 2 hahahaha
Humor.jpg

Da da izuo me je bas,odlicna fora:) A koje saljivi autor skudeto ako sme da se zna

da l je moguce da u svakom trenutku na vukajliji postoji neki dezurni degenko duplak zvao se on škudeto demigod stratimir bobrock superstar ili kako već

i uvek zna sve o svakome kao, i uvek ekstremno nezanimljiv

ajde u kurac druže više

Zbilja, pun nam je kurac duplih, pobanujte govna.

ma ok su dupli ako se nekad postuje onako iz zajebancije, ali ovo preljevanje baš smara

a kapiram da je to sve isti lik, željan pažnje a nešto izjeban od strane moderatora u prošlosti, pa izigrava debila sad

Dobro nemojte sad tako, može to i kulturnije malo jebem li mu mater u pičku ja ko god da je budaletina

Mesi daje 2+ gola večeras ima li gde taj specijal da se igra?

Samo nemojte meridijan, znam da oni prave kvote, da li je neko natrčao na mocart/soker/pw365 specijal da ima ta igra?

Hrvati dobijaju neki utisak se stvorio

Pa i ja imam takav utisak neka dobiju sa 3:2 onda

Da tebi to pije vodu

Oćeš da platiš pečenje da se ulogujem na Kosmopolitu da banujem ove duple jeli

tebra sedaj u kola odmah nakon toga i idemo kod ratka u pečenjaru onde ispod nadvožnjaka što smo pričali jednom prilikom nema problema

mada nije mu neko pečenje jbg kod migeta je bolje sig

Da da kod nadvožnjaka
A de je Mige ukratko

Gledam utakmicu u nekoj preljubaznoj bašti lokala
Lik prica viceve sto Lukas pricao kod Ivanovica i da Jugoslavija pravi repku Modric ne bi imao mesto a Kolarov bi igrao
Sad cu da ga zakoljem limenkom od guarane

Milivojevic Matic i Modric bi bio vezni

A mige ti je ovamo kod mljacka, najjači roštilj i najjače pečenje jedno do drugog

A jbg kako da ti objasnim sad, od raskrsnice kod glavne autobuske pravo tamo u kontra smeru od ratkove pečenjare, pa drugi semafor ulevo, ali ne skroz levo, i onda pravo 2km i tu je s leve strane.

Kraj naselja pivara, pitaš nekog tuda oko autobuske i svi znaju jbg

Gde su ti silni gg4+ tiketi

Побили се дабог.