Prijava

ne igram kladionicu jer se ne razumijem u fudbal a i previše mi vremena oduzima ovo praćenje utakmica. igralo se za ovo svjetsko čisto da se malo uklopim u drustvo jer je preglupo da se ja sad tu nešto pravim kako mi govno ne smrdi jer ne pratim fudbal a svuda se samo prica o fudbalu ali da se kladim na tamo neke treće lige norveške stvarno neću.

ne igram kladionicu jer se ne razumijem u fudbal a i previše mi vremena oduzima ovo praćenje utakmica. igralo se za ovo svjetsko čisto da se malo uklopim u stado jer je preglupo da se ja sad tu nešto pravim kako mi brabonjak ne smrdi jer ne pratim fudbal a svuda se samo prica o fudbalu ali da se kladim na tamo neke treće lige norveške stvarno neću.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d9/Koza%2C_sanska_-_jarac.jpg

Šta kažete za finale? Za Hrvate 4.26 kvota

Pa moze biti i 425 kad nece doci xd

Uf upao u crnu seriju, ako fa ne mune partizan siptar ili maribor zlo ce biti

Vidi govna estonska invaldska, kako btr primis 8 golova za pola sata

Igrajte LUKAKU DAJE GOL NA MEČU.
I možda GRIZMAN daje gol na meču,ali LUKAKU 96% da ga daje, a 4% da ga isto daje ,ali od stative ili prečke.

ne igram kladionicu jer se ne razumijem u fudbal a i previše mi vremena oduzima ovo praćenje utakmica. igralo se za ovo svjetsko čisto da se malo uklopim u stado jer je preglupo da se ja sad tu nešto pravim kako mi brabonjak ne smrdi jer ne pratim fudbal a svuda se samo prica o fudbalu ali da se kladim na tamo neke treće lige norveške stvarno neću.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/60/Fictitious_of_Istria.svg/800px-Fictitious_of_Istria.svg.png

Nikolade i ostali sto se kladite na tenis.

U cemu je razlika hednikep setova 1.5 i tacan rezultat 2:0?

Ne znam kako računaju to sa hendikepom u slučaju predaje. Ako računaju kao gubitni onda je veća kvota zbog tog rizika, jer se za igre na tačan rezultat tad računa 1 kvota. Jedino to mi pada na pamet

Dal me jebete da zapravo gledate tenis

Ovde se priča o klađenju na tenis a ne gledanju

Kladjenje na tenis je totalno nezanimljivo

Pa koji kurac se kladis na utakmicu koju ne gledas? I na sport koji uopste ne pratis? Kako to uopste funkcionise, lupis ili prepises? :)

Funkcioniše tako što na osnovu prikupljenih informacija sa više strana izabereš neki meč i nagađaš da će da se desi nešto što ti se čini najizglednije

Ali kako ti je to zanimljivo, gde je tu neki element uzitka? To pitam