Prijava

Jadna tvoja draga, Bomb. Ni do sad ga nisi mnogo koristio, a sad ostade i bez nade.

ахахахахахаххааххахаххахахахахахахха какав дефетиста

Хајдемо Нови Светци, велшани малени, потребан ми је ваш гол за пролаз даље на тикету, услишите мој вапај.

Шта је ово вечерас, све неке свеце чекам да дају голове.. Хајде Свети Галене, потребан ми је твој погодак, прођи даље јеретике скандинавске.

Izadjice braca u susret verujem, kako sveci popa da ne ispostuju :)

AJOJ LJUDI MOJI STA JE OVO POGINUO IZIJEM FLIPS!!!

Nordsjeland Partizan 1 2.4 PREPOKLON

Ludogorec ce da odvali zrinjski

1 i 4+ 3.20

Odlicna procena za Fejnord :DD

Fejnord ti je bio najsigurniji, sad zamisli kakav ti je kurac tiket. Ni ovaj ludogorec nece uvalit preko 2

Dinamo Minsk Zenit ljolj, to je tipa radnicki nis da razvali zvezdanu, lukasenko ce morati odgovarati na neka neprijatna pitanja

a squipu kukesi u 7+ sa nekim levacima, hahah ne jebu uefu 2%, kapiram da neki singapurcanin jauce sad dok popunjaa swift za albanie credi bank i jebe ocu mater kad je otvorio kladionicu

Dade ga zakaric željin

Nedavno sam procitao da Vucic nije proizveo sistem, vec je on sam proizvod sistema. A sistem, izmedju ostalog, cine i ljudi. Tako da, apsolutno nikakva osecanja sem prezira, ne gajim prema ovom bednom izgovoru od drzave i jedva cekam da nestane. A svi su vec provalili koliko smo naopaki tako niko ni nije lud da nas kolonizuje nego su resili lepo da nas izoluju dok ne pocrkamo

Za sutra predlozi da cujemo

Маестро ♦
Za sutra predlozi da cujemo

https://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=500959463204

evo Maestro jedan za sutra ..

a jooj izvini, pa to danas bilo... jbg
Laku noć!

Hahah kakva je to prvoklasna debilčina boktejebo

Ovde je očito probao sliku dobitnog tiketa da okači ali jbg ispao debil, klasičan žajk