Prijava

Jel imas ti prednju kameru, aj na video neki

Nisam u prilici sada ali tu sam na vukajliji, pratim ti analize i kači tikete da ih ispratimo i iskritikujemo, fali nam armin

Roberto Rocchi
Ja trebam da skupim soma evra da bih zapalio i napravio pare, jedno godinu dana bih ostao preko pa bih se ili vratio ovde da započnem neki biznis, ili bih ostao tamo, pravo da ti kažem više me savršeno boli kurac gde se nalazim.. žuri mi se mnogo, a za tu sumu mi ovde treba sedam stotina svetlosnih godina, plus sam u dugovima pa treba prvo da izadjem iz minusa i tek onda da počnem da štekam.. a šta mi je para prošlo kroz ruke, samo pamet onda nisam imao. Dragi Bože, da li možeš da me spasiš

Nisam primetio ovo da te boli kurac gde se nalazis, pretpostavljam da govoris engleski pa mozda i nemacki ako planiras da palis u istu. Zasto se onda ne bi prijavio za neki kruzer, meni ortak radi 9000eura 6 meseci, šanker, rinta fino malo slobodnog vremena da se prošeta kad se usidrite ali i ne treba ti neko slobodno vreme ako ti trebaju pare jer ga onda koristis da mislis o parama sto nije neka sreca

Ma brate samo hoću normalan život, dostojan čoveka, a ne ovo konstantno ponižavanje.. ništa više.. nisam poseban, nisam talentovan, ni po čemu osoben, prosečan sam i ne tražim više ništa od jebenog proseka.. i kako da ne mislim o parama, kad nigde ne možeš da se pojaviš bez njih.. sit gladnome ne veruje..

Mažestik, pusti mi u pvt nešto probrano za vikend do sutra popodne, nisam stigao da pratim vesti po ligama ni rezultate, zadnjih mesec i po samo šljakam i spavam, brate

danas sma pukao ko zvečka, sreća pa je samo 3500.
inače me sjebao samo bazel 1x 2+ šugavi, ali dobro nije svaki dan badnji dan
ide vikend i nova sreća
para puna vreća

kad vidis ovakav mucen status prosto zazalis sto ce na svu muku uzimati dozvoljen minus za gips i troskove lecenja, ali to bude jedan mali beznacajni trenutak zaljenja... dogovorio sam veceras sa par grobara da se spreme za gazenje

Zhike Maradike
danas sma pukao ko zvečka, sreća pa je samo 3500.
inače me sjebao samo bazel 1x 2+ šugavi, ali dobro nije svaki dan badnji dan
ide vikend i nova sreća
para puna vreća

Hahah, e ovo "para puna vreća".. ono kad pratiš rezultat na livescore, negde u tišini, pališ pljugu za pljugom i onda u '85tom vidiš promenu rezultata, rumun dao bespotreban gol.. tada ko da dodirne te glas, koji nema zvuk, vaistinu

Deku dal je sa gasenjem tvog fb profila zauvek nestao i onaj klip kad trubis kozama iz kola?

ух, видим да се овде одвија егзистенцијална борба
јуче гледам онај пар Зенит - Минск, 0:4 прва рекох ма де, неће, иде Белорус, 1.20 пролаз уплатим. Чим сам уплатио сетио сам се речи Белорус, Рус играју, у Русији..

Hahahahah e lud si

Pogodite ko ima BW Linz kec na tiketu :'D aaaaaaaa

posto cu te prebiti ko konja, da ti pomognem malo radi karme, nikad ne igras favorite iz nizih liga, osim golove. Ovo je bilo dva polomljena zgloba, kvit smo.

danas pauza, jer me boli uvo za petak

a evo onaj jedan oid juče, što sam pao, da ne bdue da postavljam samo dobitne

http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_52914808_zzzhah.jpg

Opa Somi 200 dinara uplata :D

Slobodno Bombe, prebij jedinog čoveka koji te je podržavao ovde, naviknuti smo na tvoje večite pogrešne procene tako da je ok

"dajte engleze"

ArminVanBuuren

Uh Šomi, sućut. Šteta, baš lep tiket.
Ali od danas kreće preokret, osećam, daj engleze