Prijava

Juventus i roma,duple pobede.

Dižon - Lion 2 i 2+
Nim - Gingamp 1
Leganes - Barselona h2
Dortmund - Nirnberg 1 i 3+

Kvota okruglo 10 u mocartu

Reče neko igraj na mančester junited on mora dobit previše su se obrukali do sad.

Gube od samog početka, pu!

2:0

Murinjo peder

mocni vest hem.odlican prvi gol andersona,drugi sreca i treci sjajna asistencija.igrao vest hem hrabro.u mancu kao da su svi posvadjani.letargicni.marsijal pokusavao da probije,lukaku kao nesto napadao,ali sve je to slabo.treba im novi trener.ili novi tim.

Браво за Њест Хем и Пелегринија!
Јунајтеду нов тренер за почетак, после нов тим ако треба :)
Драго ми је јако због Њест Хема кад сам видео каква су појачања довели одма сам почео да њих подржавам у ПЛ, лош њихов старт на почетку сезоне, али ево, у два меча се вратише!!!1 ИДЕМО!!1

Htedoh da stavim keca na west hem ali sam onda video da sam okasnio. A jebati ga

I barsa popi kurčinu kući, 1:1.

џаџаџаџаџџа атлетико до титуле!

Je l' zna neko gde mogu da nadjem box score za super kup turske

Just live basketball aplikacija

Dajte nešto za večeras, osećam da je danas dan za jebanje mocarta i ostalih kurvi!

Ajmo Genk još jedan lepotani ajde

Čekaj stvarno igrate ovakve tikete na pultu i ono, nije sramota ni ništa?

Super imaš taman za tri kutije cigara sad a imao si za manje od jedne pre nego što si igrao pa malo li je

Ma nebitno koliki je dobitak. Samo treba dobiti i onda igrati jer oce para na paru.

A kad ne ide, odigraj da krene

E momci, imam dojave iz duboke mreže, matematički proračunate od strane veštačke inteligencije: https://dashboard.sportsflare.io
Uzeli su sve prethodne CS:GO mečeve i naučili AI da računa verovatnoću ishoda za svakog igrača i svaki tim. Poenta priče je da hirurški precizno izračunavaju verovatnoću i nije retkost videti meč čiji je ishod 50:50 a da kvota na jedan od timova bude 3.5 ili preko 4, ili kvota 2 na tim koji ima 80% šanse za pobedu. Pričam o kvotama na marathon betu, ne znam kako je na drugim sajtovima.