Prijava

Kazu Ards - Ballymena 1-2

Uglavnom nema da se odigra po kladionicama ili je kvota mizerna. Ima u mozzu Tim2 2+II kvota 3.30

Opet neko sa burazzersa lupio i pola srbije igralo. I to je cak lik rekao da nema dojavu nego eto video je da su iste ekipe napravile prelaz letos

druga ide iz 1-2. Glentoran-Crusaders

veceras su pare da se uzme na NBA postavicu tiket posle

ko si plidu zapata jel

To ti je leprikon nije niko drugi

Ma kakav zapata, svoj sam covjek

Sjetimo se braće naše pale

Dare kretenčino jedna bez života , EVO RECI MI OVDJE KONAČNO , KOJI JEBENI PROBLEM IMAŠ SAMNOM?JELI MOJE GODIŠTE MOŽDA OSNOVA ŠTO ME TOLIKO MRZIŠ?POREMEĆEN SI U GLAVI , I ODJEBI SA TEME KOJA JE NEVEZANA ZA TVOJ MENTALNI POREMEĆAJ.DEBILU MALOUMNI

UUUUU ŠTO VAM REČE

СРАЊЕ МИ ЈЕ НА КУРЦУ ОД АНАЛА СА ТВОЈОМ МАМОМ , А ДЕФКЕ СУ ВРХУНСКЕ , И СИГУРНО БОЉЕ ОД ТВОЈИХ СРАЊА ДА ЈЕБЕНО НЕКО ОЦЈЕЊУЈЕ.

Cika Boja ti si sigurno jedan mrsavko nema ga ni 56 kila koji po cel dan sedi ispred kompa,izdrka jedno 8 puta na dan,pusi 2 pakle na dan, i totalno zapusteno deluje.

Hahahahahaha dok sam ovo čito ja mislio neko sa sprda na račun novajlija.Vidio sam ti poster i stvarno je bio vrh , i nije zaslužio da bude obrisan , ali tako ti to ide , juče je mod isto tako podržavo neke bolesne šale i hejtovanje i uz to mi je obriso jednu refku i dvije defke , jer sam tim retardima od "šaljivdžija" vratio istom mjerom , po meni nije normalno da se neko šali na račun vlastite , vjere , nacije , i zemlje , al eto sto ljudi sto ćudi.Navikni se brate +

2 na gs i spanija 2 i 3+, valja li