Prijava

Mož li se brani zadnja tekma gde se čeka iz 1 u X?

Cenim da nema načina.

Znam da u nekim kladionicama ima da se igra ne1-1, neX-1, neX-2 i ne2-2. Mozda nedje ima i za tu kombinaciju koju ti trazis

Hahaha bez jebene akcije dadoše gol. Lol

vidim da su spartak i vozdovac odlucili da proslave ng malo ranije.

Lejkersi
Denver
Jokic +
Kavai +

Rekao sam bio da jokica necu nikad vise na tiket kad me sjebo konj za pola miliona sa dva suta za celu utakmicu ali nesto mi deluje da ce veceras da se raspuca

Ja čekam sporting na sigurica tiketu da povratim ulog od danas. Al debili gube kući.

evo ga dipo se razigrao, i bojan polako puni, cekaju se na 18.5 i 15.5 plusevi ajmo bre

krivo mi sto ne uhvatih kawaija dok je bio na 26.5, sad je vec 28.5, al prebacice on to verujem opet

De ste sise ja samo dostavim ovo da vidite kako se jebe premijer liga

#lagano #slomatips

https://i.imgur.com/eTj0c5k.jpg

Odlican tiket ali znas sta mislimo o tiketima okacenim kad prodju?

Ah da izvinjavam se. Ne mogu da se hvalim po komsiluku ostace mi kurcina od celog dobitka pa reko aj ovde da okacim.

Inace, usao sam u kladionicu posle pola godine i to zato sto nisam hteo na kisi da cekam autobus, ukenjalo me ljudski. Ovako nit pratim nit igram.

Nego lep bre tiket kad ga pogledas, malo golovi malo fiksevi, ko bombona, zao mi bilo da ne podelim.

A lejkerse stavim pa obrisem pa stavim pa obrisem pa stavim...znam da su na turi gostovanja al reko aj napumpali se mozda sad kad su vezali dva tripl dabla u tekmi

Narrator voice: jebem ih usta

dipo prešao jednom preljepom trojkom, ceka se jos 4 poena bojana, ajmo bojane lipi moj sta je to za tebe

kakve dve blokade majlsa tarnera zaredom malopre uh

kurac ipak izgleda, 1/5 za tri, bojane pa nemoj mi to raditi

Samo Lejkersi pseto je li?

Vitorul i Kluz izgleda da imaju saradnju dvojka na kluz je 2.50 pa ko voli nek izvoli