Prijava

Izmileo si posle hiljadu gubitnih tiketa

ahahha samo sam čekao da neko nešto napiše, pa možeš ti to i bolje gospodine Tilmo

Atletiko 1
Partizan 1

Kvota oko 7, nema na cemu.

pao sam za skoro 100e na lacio-roma gg3+ i video 4 što prečke što stative, idioti jedni, a gledao sam utakmicu simultano sa ars-totnam, i ipak neuporedivo bolji fudbal na emiratima bio

полска добија кинезе изи мани

Laki six je tombola klasična, malo dobiješ malo izgubiš ali se igraš.

MOCART JEBENI JE LOPOVČINA KOJI JE VIDEO PARE I NIKOME NE DAJE JEBENI POVRAĆAJ UPLATE.

Ono, odigraj hiljadu laki six kombinacija i to su sve moje pare.

KAO ONAJ FRIKOM MARKeTING MENADŽER ŠTO SMISLIO IGRU PA UZEO SVE NAGRADE ZA SEBE.

Ko je uopšte vlasnik mocart kladionica? Neka mutljavina?

Неки лик и ликуша држе највећи део, типа 45%, један од мањинских власника Моцарта је сигурно лик што држи Весели Четвртак....

Turci govna klasicna

Turci se brukaju, odigrali su 1:0 sa ANDOROM, i to su dali gol u 90-om minutu, baš bi mi bilo drago da je ostalo 0:0, bio bi to VELIKI bod za Andoru. Mada mnogi tiketi su srušeni zbog golova na ovoj tekmi.

kapiram x na ateletiko i juve.ili gg 3+.vise zbog kvote,posto je oko 3.ista koliko i na x.
totinhem 2 i golovi.nije olimpijakos vise ona ekipa koja ne gubi kod kuce,a i totinhem je prejak.odigrao sam neki ludi tiket gde sam stavio 2 na galatasaraj.4,4.pa nije valjda taj briz toliko jak.mada,najbolje je mozda igrati x2 2+.imam jedan jako lud tiket.ocekujem i trpanje golova u zagrebu.obostrano.
zbogom siromastvo!

Kada igraju Juve i Atletiko treba dobro iskoristiti priliku i odigrati veći broj golova kao što kažeš. Totenhem definitivno poklon kvota.

Ja juče odigram svih osam tekmi LŠ golove. Promašim samo Salcburg za 45 hiljada. Odigrao ih 0-2 oni ojebali sa 8+ lol.

Al dobio sam 5x povraća j uplate jeeej.

Jbg ko je očekivao ovoliko otvorenu utakmicu. Verovao sam u keca, ali ne ovako efikasnog.