Кладионица

  1. bemti Igokeu kako šugava tekma

  2. Kurac moj idem na pauzu...danas su bili toliko dobri tenis mecevi da sam morao da odigram jedan tiket...

    https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1180-9078785-1171

  3. Secem kurac na komade od po 20 santima ako se ti ne kladis samo po kvotama..

    Ko su bre ovi likovi?
    Ovo bre ne bi igralo ni kao leteca izmena na celendzeru u boljevcima.. I kao to pratis..
    ovo fazon ni na lajvskoru nema..

  4. Brate ne brukaj se :) ovo su ti sve solidni challenger igraci...osim Kublera, on ti je ITF igrac...ne mozes tenis igrati po kvotama jebiga...Sock je ovde najozbiljniji plejer btw :))

  5. Зна ли неко како се праве ови хендикепи и бројеви кошева на утакмицама, тј како то раде у кладионицама и ко то ради?

    Увек се запањим како реално поставе те границе, као да су видовити.

  6. Tilmo, ja nekad imam osecaj da utakmica mora da se zavrsi sa +/- 3 poena u oko hendikepa ili broja poena. Nisu normalni bukmejkeri, zato i jesu placeni nezdravo..
    Znam da imaju neki matematicki modeli, al sigurno znaju jos mnogo sta..

  7. Џанки ево тебе да питам, пошто видим да се разумеш у бели спорт за мишљење, Дате Крумм К. - Абанда Ф. ? ја игро кеца ?
    И да питам зашто одлажу меч за 15 минута касније јебем ли их уста. Требало да почне у 9, а сад пише у 10 и 15, значи неће до 11 почети... говна

  8. Nisam ti ja bas za zene to pitaj Medvedica...trebao bi tu kec Abanda se vuce po ITF-ovima...a sa matorkom se nikad ne zna...a oko odlaganja...pa pre tog meca ima drugi mec...igraju na istom terenu pa cekaju da zavrse ovi pre njih...:)

  9. Како ја презирем ту Дате Крум, вечито играм контра ње а она добије. Жена ладно има 44 године јебо је пас

  10. Oce li dobiti majami veceras sa bar 10 razlike? Pitam za tetku

  11. Bice, ili bice bice?

  12. I Lebron je najzad očepio.

  13. Vodili prvu cetvrtinu +14, lebron sam dao 25 poena. Onda lebron izadje, i ovi povedu.

  14. Џанки, а колико уплаћујеш на те квоте 2?

  15. mislis na prvi...u ovom slucaju 5k

  16. 5000 си уплатио, у јбт.

  17. evo moriya puce brejk, pu govnara

  18. Братее, већина нас овде игра да добије 2-3 хиљаде дин, ти уплаћујеш 5000 динара, контам да и на другом тикету ниси уплатио испод 3 црвене минимум. Имаш муда, риспект.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.