Кладионица

  1. kanal papete kanal ili tapija kako ko vise voli

    ALI vadimo se nocas i sramotimo mozzart kladionicu

  2. Ни ови пилићарски тикети ме неће, ово је страшно... Оде 1000 динџи ко да их никад било није.
    http://ibet.maxbet.rs/ibet/ticketstatus/ticketstatus.html?ticket=%7B545E346F-8F9C-4570-8B50-24B3C9E77228%7D

  3. mnogo si tekmi stavi sa soma jbg

  4. Саставио сам брзи тикет за лигу европе, квота око 100, вероватно нећу стићи да га уплатим. С обзиром да сам малер, пролази 100%.

  5. Шта ти је ово А1+

  6. Гост даје бар један гол.

  7. Ko ima sklonost ka narodnim tiketima neka odigra Fiorentinu keca i Napoli keca. Ili bar njihove prolaze dalje. Bez zaletanja, neću da snosim odgovornost.
    Nije ništa sa fejsbuka i slično, rekao mi je prijatelj koji je pričao sa čovekom (kojeg poznajem) koji ima jako dobru istoriju prolaza na kladionici i veze sa ljudima preko. Ja ću ispratiti na narodnom. Da sam pričao lično sa njim, preneo bih vam detaljnije informacije.

  8. Napoli 1
    salcburg 1
    juventus 2

  9. Ипак стигох да уплатим ову сигурицу лоло
    https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-4921291-1171

  10. Fiorentina x-x, napoli 1-1, sevilja x-2 i salcburg 1-1i3+.

    Az x2, fiorentina 1x, valensija 0-2, lion px, real h1, makabi 2, lokomotiva 2, panatinaikos +

    Bogdanović više, pavlović manje, skorcijanitis više, serhio rodrigez više, dijamantidis više, mekejleb manje

    Partizan h1, real h1, lokomotiva h2

  11. zasto je toliko mala kvota na real?

  12. Zato sto ne igra Teodosic, i zato sto ce dobiti real. Pitanje je samo hoce li probiti hendikep.

  13. Bolje minus, ne igra Teodosic znaci jaca odbrana lolo :D

  14. Јеси се кладио нешто Џанки?

  15. Nisam dirao Real. Odigrao sam na Makabi. Vidim da je par vas igralo, pa sam prepisao.

  16. Je l' gleda neko Fiorentina - Juve, ko je bolji?

  17. Bravo Benfiko nabijem te na kurac.

  18. Ух, искида ми ова Локомотива све живце, срећом па су добили некако...

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.