Кладионица

  1. Jao, majko moja, dobiću čir od budala. Bravo, samo lupaju. To ne liči na igru. Pa, daj zaustavi je pa da odigramo,... do noge, pa da igramo pametno, mi ne vodimo. Ne igramo na rezultat, ali lepota fudbala je da odigraš, a ne da ne da je nosiš.
    Jebem ti sunce krvavo, ko da vam je trener bio neki ludak, u pičku materinu!
    https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1473-2480803-1171
    Budala, odigro tiket za jedan dan a jedna utakmica nakon 4 dana!
    Bazel jači nego ikada.
    Da on sa crvenim kartonom i primljenim golom pobedi!
    Svaka čast.

  2. Kako kad nisu prosli? lolo

    Napisao sam kad su vodili. :P Realno, do sada su dominirali, ali je Bazel ipak ozbiljnija ekipa nego što sam mislio.

    Betis se očekivano posrao.

  3. sa kolko ljakse....oces da branis

  4. u je, otvorim temu a ono nema dzanikjaa na toj stranici.
    NEVERA

  5. sa kolko ljakse....oces da branis

    Ma šta imam da branim za 100 dinara uplate!
    Ne pada mi nam.
    Kad znam da će biti 1:1, ili 2:0, ili 2:1, ili 0:2, ili 1:2, ili...
    Da li se ovaj Cara vratio na sajt, jebem li mu lebac krvavi...

  6. Ја убодо' тикет, 5000 у џепу. Таман имам за сутра луфта да одиграм неку квоту 5 на једно 1000 динџи.
    http://ibet.maxbet.rs/ibet/ticketstatus/ticketstatus.html?ticket=%7B7BF9AA94-11B8-499E-AD25-3C412270C555%7D

  7. Bravo Mitke. U zdravlju da trosis.

  8. Mitke, jebo te tiket!
    Nemaš veću kvotu od 1,77
    Ali dobro, važno je da si prošo
    i čestitam.

  9. Dzanki, daj neki tenis za danas.

    Sta mislis:
    Ferrer - Gabashvili TS 2
    Verdasco - De bakker 1
    Lopez - Vesely 1
    Gulbis - Benneteau 1

  10. LJakse No.1
    Mitke, jebo te tiket!
    Nemaš veću kvotu od 1,77

    Јеби га, братац, не може више ни ово да се убоде, а не ове квоте преко 2. Од сад само сигурице, ту квота од 5 до 10 па ћемо да видимо.

  11. evo me...cekaj da se proveri ponuda....na prvi pogled lopez moze...a zasto igras ferera TS2 kad mala kvota?

  12. Ај Мтке, избацуј неки тикет квоте до десет.

  13. Dzanki jebote ti vecito u nekom velikom plusu a ovde kad god si kacio pukao si 2,3 tiketa na uplatu oko 100e..

  14. kazem ja malerozna tema lolo :D pa jedno vreme fazon mesec dana nisam kacio kolko se secam, taj period sam razbio :D

  15. Dzankaro, znam da mala, ali trazim nesto do 10 da bude.
    Musko, zensko, daj.

  16. pa jedno vreme fazon mesec dana nisam kacio kolko se secam, taj period sam razbio

    Ofkors

  17. 10 kvota? mnogo :D pogotovo sto danas nema nista za jace...osim mozda 3-4 meca...a to mora sad da se obradi :D

  18. i sacekaj da zalepim 'klete slicice lolo

  19. Ма не вади се Џанкела, направио си ону ФБ страницу, и кренуо да се кладиш. За 5 дана си изгубио све токене лололо

    Ти токене ја правцати новац..пошто сам те испратио пар пута, на жалост.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.