Кладионица

  1. Неће ваљда да прокоцкају ова 2 гола јебемлиих
    https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1105-8535898-1172

  2. Opa! Lepo, lepo. Kolko si ti metno?

  3. Lepo. Neće valjda vučica da proda posle...

  4. Штазнам, надам се да неће. Треба им за ЛШ без квалификација, дал' им је то довољан мотив видећемо

  5. Sumnjam da će prodati. Saću dodigram jedan večernji za 200 dingera.

  6. ejj...odigram za 1000 tiket fazon kvota 8 i dodam neki fudbal jelte da pojacam kvotu a rekoh nisam odavno igrao ovo smece od sporta i dodam maribor, partizan, slovan, i galatasaraj...

    dodam galatasaraj

    dodam

    galatasaraj

    I kako mozete da se kladite na fudbal jebeni posle ovoga? Turci, znam...vise vole da namestaju nego leba da jedu...ali da izgube od ekipe koja je jebeno zadnja na tabeli hahaha jebote...kad smo kod fudbala odigrah za 1000

    Nacional Potosi - Aurora 2 3.80 (4.40 bila, smanjili)

    Domacini desetkovani kao, pa reko da probam :D

  7. Ne zajebavaj, danas ko nije uzeo pare na fudbal, nek batali kladionicu. Lige petice ispoštovale maksimalno, a to što se neiskusni klade na Turke, to nije naš problem. Jebote, nisam pogledao tursku ligu, ima sigurno 4-5 godina.

  8. Ej i to u glavi razmisljam ma necu galatu i vidim fazon kod kuce imali 8-3-0 kako vec i reko ajde ko ih jebe, jos ovi zadnji...pa tacno treba izbaciti sve turske lige iz liste jebote...ustvari oni pune kladionama dzepove lolo

  9. Tursku, austrijsku, Italiju B, Čempinšip, Njemačku B i slične izbaci, ili samo na golove. Meni su odavno u ban listi.

  10. meni su sve na ban listi lool :D nego eto danas rekoh aj da probam nisam odavno...i ono, ocekivano uvalise turci kurcinu

    AJMO AURORA!!

  11. е јебем ти семе. а пази пишем оно и на еспањол леванте напишем прво 2 и као ма икс ћу и прецртам ту двојку и као ма нећу икс и напишем опет двојку.

    https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1054-1313557-1172

  12. samo jednu stvar da vam kazem SAN ANTONIO 2 ljudi DVA 2.30

  13. Kurčina dva, Bek tu bek utakmica, dobili su 12 zaredom moraju jednom da puknu.

    Golden dobio 3, valjda će uvatit neku seriju, nemaju povreda.

  14. Džanki ti da umeš ti bi igrao...
    Muka mi je tih priča kao fudbal ovo, fudbal ono... Pa ko fino završi domaći, analizira malo može tiket prelazni da ubode.
    I ja sam mislio da sam duduk za tenis pa sam u jednom danu uzo 60 eura, ostavio sam post odje.

  15. Kako nema a Igudala, 2.30 i jedansedampet su najbolje kvote u mozzartu...SA DVOJKA

  16. Dzankee ko osvaja prvenstvo?

  17. brate to je druga stvar izlupao si i usralo te, pricam o necemu sasvim drugom :)

  18. MOCNA AURORA VODI 0-1 OPAAAA

    EDIT: Cara, ako si to stvarno ti a ne neki mod sto ti ulazi na nalog...DESI BRATE BEMUKRV

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.