Кладионица

  1. vodi Barsa šolololooo

  2. а дајте неки нормалан линк јебемумајку, сваки ми забада. овај дегенерик у кладионици ми уместо порто 1&т12+ ставио порто даје два у првом, тако да сам пао, ал' сам имао реал 1-1&3+, монако гг, милан х2, јувентус 2&2-3. Јеб'о му пас матер, можда би и прошло, него реко' нећу да преправљам, не ваља.

  3. e da dajte link ko ima al neki kršteni ovo sve jebe što sam probo

  4. Ovaj Pepe nije normalan.

  5. ko ce pobedi u X faktoru i kakve su kvote?

    i realno ovo govno od X faktora treba da se zove Glasajte....

  6. Једи говна.
    45 минута тражим линк, од свих оних сајтова које имам са стримовима ни један не ради, гледао бих и на арапском, и курац, ништа. И као за курац, 4 гола, ниједан нисам видео, погледао сам првих 5 минута утакмице.

  7. текма пршти која грешка што не гледате сиротињо

  8. idi na from sport

  9. Ма на фромспорту сам и покушавао да пустим. Сад ми прорадио стрим нашег спорт клуба, ал' ће вероватно да закује па вам фала на овим линковима изнад.

  10. coa daj link od sportkluba

  11. ovaj makaroncev je odlican, al hocu da vidim da li moze taj srpski.

  12. текма пршти која грешка што не гледате сиротињо

    + величине циганштине које у себи поседују ови шпанци и португалци.

    Ди Марија одиграо полувреме за десетку, Месијев пријем лопте из 15-ог минута ремек дело, као и асистенција за гол.

    Роналда нема нигде али су му обрве почупане беспрекорно.

  13. Joj da samo radi onaj program sto je Gazimudo nekad davno podelio. Al je ono bilo dobro...

  14. Secka mi ovo makaroncovo.

  15. do neta ti je
    meni ne secka

  16. пробајте спортлемон то је као раније радило или утакмица рс.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.