Кладионица

  1. Džanki, promeni, molim te, ovu sliku što se pomera. Nikad ne mogu da pročitam šta si napisao, stalno mi odvraća pažnju.
    Te moram da uđem na tvoj profil, da vidim kad si rođen, koliko definicija imaš, koliko postera, kad si rođen, od čega si bolovao i zašto si ovde...
    A, veruj mi, ponekad samo želim da saopštim radosnu vest:
    Pao sam bez veze, ili, što bi neki rekli: bezveze (u 89-om minutu):

    https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1089-1243534-1172

  2. Sosijedad vodio i onda budjavoj almeriji sviraju dva penala. Serem im se u usta.

  3. Ljakse bre, kaci tikete ranije, ocu da prepisem neke parove jebem te ludog

  4. Sosijedad izjednacio AJDE FUS BASKIJCI DAJTE JOS JEDAN DA IZDOMINIRAM I OLESIM SE VECERAS!!1

  5. Pu. Dade ga almerija.

  6. Ovo nije realno, sva sreca pa zbog lenjosti nisam singlirao vise od 21.5 :D http://www.flashscore.com/match/06HJsdk9/#match-summary

  7. U kolikom kurcu moraš da budeš da bi primio 4 gola od ALMERIJE?

  8. свирали им 2 пенала и брдо картона добио сосиједад. НАМЕШТЕНО!!12

  9. Дал ће сутра да га спотакне Сити Јунајтеду?

  10. Objektivno bi trebalo da bude H2, al' se nadam da će da bude iznenađenja.

  11. 1 3 11 13 15 29 35

    Зајебо сам кладионицу, од сад пикам само лото.

  12. Unicaja - Olympiakos 2 1.80 u Mozzartu, odma da se uplacujeee :D trebalo bi Spanulis da igra...a ako igra Spanulis brat, dobija Oly to lagano

  13. trebao bi i Printezis da igra valjda

  14. džanki, je l' može nišikori da dobije ferera?

  15. Tesko....danas bi moglo Nadal - Fognini (-6.5) H2, Copil 1, Marrero/Verdasco uzimaju set...danas doduse nema nista za jace...odigracu neki kombo za 100 kinte

  16. I da, Ramos manje od 19,5..nema u Mozzartu, klasika...ako nadjete negde :)

  17. JEBEM TI KRU DA TI JEBEM , SLUČAJNO ODIGRO KECA NA JUTU JEBENU UMJESTO DVOJKU I SAMO SAM NA TO PAO

  18. И ја се зајебах, поставио сам бројеве за лото овде, и сад ће проклетство форума да ме спречи да добијем седмицу, а имао сам дојаву од Сузане Манчић.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.