Кладионица

  1. Сад је сити двојка као кућа, веће нема, сад кад је мурињо сјебао челзи.
    А јесте ли попадали, веровали сте мурињу да ће да изведе клинчадију? Куловчина је то, уме јебемулебац.

  2. Jesu ovo radu ponostili gol? Posto pisase 2:1 ja sad da vidim ono 1:1

  3. Preporucicu vam sada da pohitate do obliznje kladionice mec pocinje u pola 10.

    Golden Stejt Los Angeles Klipers doh1 0,5 2.10

    evo zbog cega, vlasnik tima iz LA je rekao javnosti da sa crncima treba postupati kao sa psima, sto je doticne veoma pogodilo i jedna je od glavnih vesti u proteklih 24h u Americi, hteli su da se povuku i da ne igraju vise do kraja sezone, i pitanje je kako ce se to manifestovati na parketu i ko ce veceras izac da igra i koliko ce uticati na igru. GS je zamalo proslu dobio naguzile su ih sudije...verujte BDMu i kupite poslem svojoj lepsoj polovini jednu Bonzitu a i sebi sto da ne, ajde brzo

    !!!

  4. i ja mislim da bi moglo da ide

  5. Sta je tacno doh1?

  6. JEDAN ZIVOT JEDAN SAN DA SMO BOGATI I MLADI NEKAD SMO SANJALI DANAS SMO SAMIII!!!!

  7. TO JE BRATE ZIVOT A NE

  8. kako ću jako da jebem kladžee noćas

  9. pa to je to, moro sam da ispratim ovo tvoje, dodo portland vise prvo, i bruklin pp > 95.5

  10. imam jos dva tiketa osim toga
    necu da ureknem jednoga na drugom imam
    metjuz manje od 15.5
    vol vise od 19.5
    grifin vise od 25.5

  11. Preporucicu vam sada da pohitate do obliznje kladionice mec pocinje u pola 10.

    Golden Stejt Los Angeles Klipers doh1 0,5 2.10

    evo zbog cega, vlasnik tima iz LA je rekao javnosti da sa crncima treba postupati kao sa psima, sto je doticne veoma pogodilo i jedna je od glavnih vesti u proteklih 24h u Americi, hteli su da se povuku i da ne igraju vise do kraja sezone, i pitanje je kako ce se to manifestovati na parketu i ko ce veceras izac da igra i koliko ce uticati na igru. GS je zamalo proslu dobio naguzile su ih sudije...verujte BDMu i kupite poslem svojoj lepsoj polovini jednu Bonzitu a i sebi sto da ne, ajde brzo

    !!!

    Slušaj bedeeme, ako se ulog u vidu okolokućnice, četir i po ara dole do šume što mi je pod jabukama i montažna garaža ispostavi kao loš, znaš da mi neće biti teško da ti dođem na Kalemegdan, jer veruj mi, Kalemegdan mi je jako blizu!

  12. sto si ti torima neki tezak covek

  13. njega zovu list...ili kvadriceps... ili tako nesto

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.