Кладионица

  1. lolo taj rad deranje :D

  2. cini mi se da kladionice mnogo vise zarade na kvotama 1.35 i ispod, jer ce 50000 ljudi da stavi Avelino-Milano (koji jebe u EL sve zive pocevsi od OLY) 2, rekreativno na tiket od 200 kinti sa jos 4 para i popusi kurcinu....
    Isto tako ponude granicu hendikepa gde su navodno sanse da dodje 50%, a onda ti kao spuste tu hendkep granicu za 3p i ponude kvotu 1,65 LoL popusite mi kurac moj kjurrac:)

  3. Nevodno nije trebao ni da igra jer je povredjen...
    http://prntscr.com/3fky8g

  4. Nowicki jebeni, 4 utakmice ide ispod 20,5, cetvrtu skinu 19,5 i on opet ode ispod...i onda dodje 5.a...moralo je izbije negde

  5. ja sam roknuo favorite veceras pa sta bude

  6. ali zato ako igrate negde gde daju tekme za sutra sav novac na OKLAHOMU!!!!!! Rendolf suspendovan sad izbacise, tu ce hendikep lagano uci kolko god da daju, al treba odigrati sto ranije jbg

  7. Zasto na njih kad im je suspendovan igrac? lolz

  8. drogiran sam pa sam pogresio i pijan, evo ispravio sam

  9. Jako sam plakao kad je Parker dosao plus

  10. To i ja gledao. Jbg, mala kvota to. Ali lepo je imati nešto sigurno da se probere. Videćemo već izjutra, pijana glava ne razmišlja o kladionici.

  11. Ево овако сам се млатио вечерас на моцарту:
    Торонто хендикеп2
    Портланд 1
    Сан Антонио 2
    Паркер мање од 19.5
    Мирза више од 9.5
    Дерозан преко 24.5
    Ђинобили мање од 16.5
    Новицки више од 20.5, квота округло 100, како ћу да се попишам по моцарту зналачки, а само сам налупетао.

    А јесам испао циган данас, играм ћезену 1&2-3, Славију Праг 1-1, Лил 0-2 и ставим билбао х2, па реко' мала ми квота на све ово 1.25 и променим на пх, квота 2.4 и љоснем, хах.

  12. Večeras će biti ludo u NBA, 3 majstorice.

  13. Slavljen nek je Lilard, alal mu vjera!

  14. Moja preporuka danas dve jake dvojke.

    Birmingem 2
    Ofk Beograd 2

    Englezima danas poslednje kolo, ima da se rokaju samo tako. Jel zna neko, da li se ona nagrada za poene dobija ako dodjes do 100, ili ako prebacis 100?

    EDIT: Piterboro, Ipsvic, Gilingem i Akrington bi trebali bar u 3+ dudju.

    EDIT 2: Prica se da ce Javor da pusti Vosu, a da je Dolina kec protiv Proletera, prosla je protiv Sloge bila namestena, ortak uzeo 70 hiljada, cepao dvojku na uzivo, kvota bila izmedju 10 i 12... Pa ko hoce, neka proba, ja cu svakako da igram...

  15. Millwall 1
    Brighton 2
    Reading 1

    A, šta mislite?

  16. Milvol poslednja 4 kola dobija jake u gostima, i gubi od Donkastera kuci onda, ili igra x, ne secam se. Nabijem ih na kurac. Ja bih ih batalio, a Reding svakako, jerbo im treba za ulazak.

  17. Izbaciću ih, izgleda da im i X na ovoj tekmi odgovara za opstanak.

  18. Bvdlga što se ne javljaš jebote...
    http://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=1761#post_2787586
    Jel ima izvor ili procena, i ja ću to spičiti, al da znam s kolikim parama. Još ne mogu prežaliti što sam iskulirao prošlo kolo, a imam osećaj da je cela Srbija znala jebomeker. A sudbina mi kaže, a ja pojedem govno

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.