Кладионица

  1. Imam na Vošu keca, jedan singl malo nešt dobitak i ovaj neki u malo manje od 3000 dobitak.

    Sanderlend 1
    PSG 1-1
    Benfika 1-1
    Real 2&3+
    Seltik 2
    Bazel 1

  2. zasto seltik igra sa drugim timom i drvi kurac jebem vam majku bre

  3. Realno jebote, ne igram ih cele sezone i prvi put ih stavim i sad su našli drugu da izgube! AJMO BRE KELTI PREOKRET!

  4. DANAS SAM JEDNOJ VRLO DOBROJ ZENSKOJ OSOBI NATRPAO USTA DA NIJE MOGLA DISATI AMERICKIM KROFNICAMA PRELIVENIMH KREMOM SA PLAZE JER MI JE REKLA DA PREZIRE KOCKANJE CUTI NEZAHVALNICE JEDNA JA TE PLACAM PREMA TOME WASINGTON HAAA DVA NOCAS

  5. Ja sanderlend 1, vojvodina prolaz i seltik dvojka (kad god ih igram jebu me a celu sezonu imaju samo jedan poraz i pet neresenih a ja sam ih bar tri puta igrao od tih 6 tekmi) a retko ih igram.

  6. Па јебем му матер јел може неки пар да прође без драме

    http://i.imgur.com/RLDkME3.png

    Е говна глупа....

  7. ode tiket treba mi siti iz keca :(

  8. I 'ladno oni likovi iz državnog posla ima da zabodu tačan rezultat na vošu, haha, a volim da ispratim tako nešto i sad nisam, igrao iks. Mi smo kerov kurac od kladioničara.

  9. 1776 strana toliko iskustva i jedva jedan dnevno prodje ako i toliko hahahah jebem ti zivot

  10. A meni sve dolazi osim prvog para sto sam puko, bem ti fortunu.

  11. ren preokrenuo u gostima protiv psg ,ramos ga zabio iz slobodnjaka za real ,sta je ovo

  12. Ма... ја не знам ово да играм, и баталио бих одма сад, да не морам да враћам неке дугове лоло. Проклета гован, проклета млада момчад...

  13. Sent Džonson promašio i penal, dobroe jebote.

  14. Еееееееј и то ја још данас студирам кога да ставим од 3 швајцарца и Јанг Бојс ми се после детаљне анализе учини најбољим, и одјебем Базел и Грасхоперс. Сморио сам се најстрашније...

  15. ma nabacati favorite 1 ili 2 i lagano ,ko majmun analiziram jebem se ovo ono

  16. Ал што је најгоре, 80% срања погодим, али морам да убацим нешто што ме руши.

  17. http://www.mozzartsport.com/video/2861
    Pa falabogu, a ti aleksandre govedo pratiš jebenu hobotnicu i razne papagaje iz sprdnje, i ovo ne ispratiš m'rš m'rš.

  18. Izjednačili ovi konji iz Seltika.
    EDIT: Došlo 500 dinara na Vošu.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.