Кладионица

  1. E ljudi...zna li neko šta o onom bonusu u Meridian kladionici? Nekih 1000 dinara, nešto sam načuo. Da li treba samo da se registruješ u kladionici ili na sajtu, da li treba da uplaćuješ avans...?

  2. Sabereš uplate na tiketima gde si popadao u vrednosti od hiljadu dinara, odneseš - oni ti uplate. Odigraš kvotu 3, dođe, na računu ti ostane dva soma jer ovo njihovo je samo bonus koji posle ode u kurac, al' je fino, mada ja ne idem u meridian nikad, daleko.

    Ispratite žajka, ubošće ovo garant, ova njegova lupetanja redovno prođu, srećara usrana.

  3. Pa i ja sam puko na fjorentinu tada 1,6 a prosao mancester vecu kvotu...2 soma sam dao mater im jebem

  4. Zhajk
    Helsingborg - Malme 2- x

    Poluvreme dvojka evo ga hahah zajk madjija

  5. Људови имам једно питањце ? Наиме, одиграо сам тикет преко картице, уживо. И све је то лепо, скинули ми кинту са рачуна, али кад одем у Мој налог да погледам тикет, њега нигде нема. У чему је форица ? Иначе Моцарт је у питању

  6. pogledaj da ti nije namesteno da gledas aktivne tikete,a on pao ili obrnuto,mada valjda toliko znas :) izbrisi ono kes kukiz i ta sranja pa udji ponovo mozda je zabolo nesto

  7. Фора је што ми не приказује ни активне тикете ни оне које сам пао, немам ништа.

  8. Ако си са телефона, погледај кроз оно данас/јуче/прекјуче.

  9. Тилмо, као што рекох не приказује ми уопште те раније одигране тикете

  10. Људови имам једно питањце ? Наиме, одиграо сам тикет преко картице, уживо. И све је то лепо, скинули ми кинту са рачуна, али кад одем у Мој налог да погледам тикет, њега нигде нема. У чему је форица ? Иначе Моцарт је у питању

    Parental advisory, ćale suspendovao acc.

  11. Parental advisory, ćale suspendovao acc.

    :)

  12. Zezam se, ako imaš tiket boli te kita, ako nemaš idi iznesi TV iz kladionice. Dešavalo se i u Meridianu nešto slično, da neće da obračuna dobitak, ali ga kad tad vrati (sračuna) u konačan račun.

  13. Specijalna od mene za braću kladioničare
    http://vukajlija.com/reakcije/142958

  14. Kakva je situacija u Meridijanu što se tiče prekinutih tekmi?

    http://www.rezultati.com/utakmica/MZl5r0y4/#detalji

    Prekinuta je na polu-vremenu pri 0-0 rezi. Je l' kvota 1 onda ili se računa taj rezultat?
    Al' nemojte klepati, nego ako znate za sigurno odgovor.

  15. u mocartu je ja mislim kvota jedan tako da verujem da je i ovamo.
    veceras sam igrao bruklin h2, san antonio dodatni poeni plus, oba keca na hokeje i od bejzbola toronto i cikago kecevi a teksas i tampa bej h2.

  16. Aj' prevedi na srpski to sve što si igrao.

  17. prve dve su kosarka, bruklin h2, a ovo ima u mocartu npr ako je granica 215 poena ima dodatni poeni i spuste ti granicu na 210 npr al je 1.6 kvota. hokej nhl dve utakmice i oba sam keca a ovo je bejzbol, dva keca i dve h2 (granica je 1.5) tako da naprimer dodje kec i bude 4:3 ti dobijas.

  18. oba H1 NBA večeras i Metjuz manje od 15.5, Pol Pirs preko 13.5

  19. Baš sam ija hteo da pitam za holanđane, s tim što sam ja igrao u atlantiku, bio u prolazu tu. Kao za klinac imam gg3+, a oni odigrali poluvreme u baruštini.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.