Кладионица

  1. Jesi branio na kraju? :)

  2. Arminee:

    -Džekpot broj stalan, poslednje tri cifre u kodu za isplatu, ako ti se poklapaju sa onim na listi (onoj od utorka) dobiješ povraćaj novca, duplo, deset puta, sto puta (zavisi od kvote)

    - Bubanj stalan, kad promašiš sve moguće, skupiš tikete rokneš u bubanj oni izvlače jednom mesečno i ako te izvuku možeš da dobiješ 500, 1000, ili 2000, a jednom u jedno 4-5 meseci se izvlaci za LCD, ili tako nešto.

    - Otvaranje računa - zove se trenutna, do pre mesec dana je bilo otvoriš račun, dobiješ bonus, sad ovih mesec ipo, kolko već, dobiješ bonus ako daš u vrednosti 1000 din promašene tikete. Uglavnom u 99% situacija ima neka akcija.

    - Igranje online, kad uplaćuješ (ne moraš ko nenavid) oni ti s vremena na vreme daju stimulans, iz vedra neba vidiš bonus na računu 250 din, i sl.

    - Akcija 7+ stalna, ako igraš tiket sa kvotom bar 1.4 i promašiš jedan par, vraćaju ti pare nazad, ranije je bilo 5+ i kvota bar 1.3 ali su videli da mnogo ljudi uzimaju pare, pa su povećali na ovoliko.

    - Turbo isplata stalno, meni najdraža. Mnogo draga mogućnost, koju volim kol'ko i brata. Ja kad igram neke tikete sa baš većim ulozima, i kad igram "triple", odigram 7 tekmi umesto te 3 koje sam hteo. Turbo isplata ti je da podigneš dobitak na pola tiketa, samo je bitno da sledeće tekme ne počnu pre nego što podigneš pare, i mora minimum 3 pogođene da se igraju. Ja na primer odigram 7, od toga tri IGRAM, 4 vade. Odigram neke 1.4 kvote, za akciju, jer ne može da škodi, pogodim te tri dignem pare, ako nekim slučajem omašim, čekam te 4 za povraćaj, ili račun i sl.

    Tilmu predlažem da igra 4 X 1000 iste tikete, tri tekme sa po recimo 2 kvotom, i doda još 4 tekme koje se igraju u pon. da "čuvaju leđa". Ako promaši 1 tekmu dobije 4 000 nazad, ako pogodi ima 32 000, ako omaši više od jedne, zove oca majku, i komšinicu da otvaraju račune. Mislim, ja manje više tako igram, zavisi, ali je "smanjen rizik". Opet kažem meni je meridijan najbolja kladža u Srbiji, ali opet je najvažnije da kad se odlučiš za jednu, furaš tu jednu, da do tančina hvataš cake te kladionice. Živi bili, od sutra pravim pauzu, samo rekreativno igram...dobro sutra mora ozb. nedelja je...još englezi..ih.

    A ono što mene interesuje, igra li ko sisteme?

  3. Nisam, poslušao sam te i jako sam ti zahvalan!

  4. - Akcija 7+ stalna, ako igraš tiket sa kvotom bar 1.4 i promašiš jedan par, vraćaju ti pare nazad, ranije je bilo 5+ i kvota bar 1.3 ali su videli da mnogo ljudi uzimaju pare, pa su povećali na ovoliko.

    Ovo je ko stvoreno za mene,znaci 7 tekmi minimum je l ? i vraca mi kes ,a ne bonus na racunu ?

    Turbo isplata ti je da podigneš dobitak na pola tiketa, samo je bitno da sledeće tekme ne počnu pre nego što podigneš pare, i mora minimum 3 pogođene da se igraju. Ja na primer odigram 7, od toga tri IGRAM, 4 vade. Odigram neke 1.4 kvote, za akciju, jer ne može da škodi, pogodim te tri dignem pare, ako nekim slučajem omašim, čekam te 4 za povraćaj, ili račun i sl.

    Ovo mi jos malo pojasni,kad prodju te 3 od 7 ti mozes da podignes pare,naravno da ove 4 nisu jos pocele...kvota te 3 mnozi ulog ili kako ? I podignes tako pare,pa udju i te 4 i nista nikom sta ili jos para?

  5. I obori me sošo usrani, čekao 0-2, doduše branio sam, al' tanko nešto, dobitak na tiketu bio 4500, tako da je ovo sranje. Šta imate za nba večeras?

  6. Ovo je ko stvoreno za mene,znaci 7 tekmi minimum je l ? i vraca mi kes ,a ne bonus na racunu ?

    Vraća ti keš. Ne moraš da imaš račun za ovo. Ovo važi za sve igrače. Uslov je 7 tekmi sa pojedinačnom kvotom ne manjom od 1.4.

    Ovo mi jos malo pojasni,kad prodju te 3 od 7 ti mozes da podignes pare,naravno da ove 4 nisu jos pocele...kvota te 3 mnozi ulog ili kako ? I podignes tako pare,pa udju i te 4 i nista nikom sta ili jos para?

    Npr igraš tim 1, tim 2, tim 3...sedam parova. Prve tri tekme na tiketu (vremenski prve tri) pogodiš, možeš da podigneš pare koje si do tad dobio. Znači te tri su kvota ukupno 12, uložio si 1 000, dižeš 12 000, nebitno što je ukupna kvota tiketa 60. Ako podigneš, daješ tiket, i ne možeš da čekaš ostale 4 logično. Možeš da pogodiš i 4 tekme pa da dižeš turbo isplatu, i 5 i etc. Uslov je 3 pogođene, i da sledeća nije počela. Sad jasnije?

  7. http://prntscr.com/3i1cip
    bio sam ubjeđen da ovo prolazi lololo

  8. Na jednom sam pao partizan x2 (haha, 5:0) i vošu x. :D

    Deranje, gde si sad? Što pada ova kvota na portland, je l' to san antonio nešto oslabljen?

  9. DA CHESTITAM BRATU PUPPETU, SVAKA CAST!

  10. Npr igraš tim 1, tim 2, tim 3...sedam parova. Prve tri tekme na tiketu (vremenski prve tri) pogodiš, možeš da podigneš pare koje si do tad dobio. Znači te tri su kvota ukupno 12, uložio si 1 000, dižeš 12 000, nebitno što je ukupna kvota tiketa 60. Ako podigneš, daješ tiket, i ne možeš da čekaš ostale 4 logično. Možeš da pogodiš i 4 tekme pa da dižeš turbo isplatu, i 5 i etc. Uslov je 3 pogođene, i da sledeća nije počela. Sad jasnije?

    Da da hvala :) Uvek sam mislio da je taj meridijan sirotinjski,ali pogresih, evo nedelju-dve tamo idem,imaju zanimljive igre,svetsko cu tamo verovatno da ispratim,ko zna sta spremaju za tad :)

  11. Nije sirotinjski. Sirotinjski je Mozzart u odnosu na Meridijan. Od onih što rade u mocartu sam čuo da im i nekad plate kasne, nemaju arenu, i sl. Meridijan je gospodski! :)

    A imaš "slobodnu igru", šta god ti padne na pamet da igraš, npr Vučić će da prdne pred Ketrin Ešton, zovnu centralu, ovi kažu kvotu i eto.

    Jedino što su za košarkaše uveli da ne možeš više od 1 po ekipi da igraš, to su od skoro stavili, ne znam što, al ajde.

  12. pa rekoh gore da sam pogresio ! :D

    znam za slobodnu igru to me je i privuklo ,druzicemo se meridijan i ja vidim cesce :)

  13. zasto je na sevilju ovolika kvota?

  14. zasto je na sevilju ovolika kvota?

    МИслим да ово куцам данас 10. пут разноразним људима.

    За 3 дана је финале ЛЕ.
    Севиља није славила против Хетафеа тамо 6 год.
    Међусобни дуели делују као некаква сарадња али не класична 3 за 3
    Онда...ово је најигранији меч овог викенда. Чак 98% уплата је отишло на кеца.

    Црта се кечина реално, мада ни Х није искључен. Ја ставио 1Х на тикету за подуплавање...

  15. Ja stavi x2 al nesto utripovao da je valensija u finalu le a ne sevilja.a na sasuolo kec 1,4.

  16. Celtik i totenhem 3+ i lucern 1 kvota oko 3.
    Roma 1, sanderlend 1 i mancester 2 kvota oko 14.
    Sasuolo 1, real 2, derbi 3+, besiktas 2 i djer 1.
    Milan 2, fiorentina 2, metalist 2, sevilja x2 i st. Pauli 3+.

  17. hvala švabama što postoje, ispoštovale maksimalno

  18. al kako je Verona sjebala juče tikete, to je nevjerovatno
    još sam gledao tekmu uživo
    Luka Toni ko tenk, isto ko da ima 3 metra u sebi pa se onako kreće, odvratno ga gledati

    onaj crnjo kad dade gol na kraju, raduje se sunce ti jebem, ko da je osvojio ligu šampiona, vrišti, skače... ja gledam i ne vjerujem, crko dabogda peder

  19. Pa mora se radovati, kad mu je bilo, brati ili ne brati - pamuk.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.