Ko poslednji pobednik 59

  1. E,bem li ga,Mici-takva sam celog života! ;)
    A to mi donosi samo dobro,nisam interesantna nekim osobama koje ne misle tako,pa me ostavljaju na miru! :)

  2. Ма кул, мислим нисам ни ја зла далеко од тога, и драго ми је што те заобилазе лоше особе...али ја их прво мало дрндам пре него што ме батале :))))

  3. Sto ne valja? o.O
    Meni bas lepo ovako, ne diram nikog, mene niko ne dira, a i ako me neko bocne ja ga izbrisem iz glave i eto... :))

  4. Ма онако, биће некога ко не батаљује лако, па да му мало покажеш чија мајка црну вуну преде...оно ја само због тога ти кажем. ;)

  5. Ma takve osobe samo jednom spustis ili krvnicki pogledas i ostave te, retko kad to koristim, ali upali svaki put! :)

  6. Mhm, slazem se Pufnice...ali ja se ponekad koljem dok ne pobedim :))))

  7. A volis ti da se raspravljas, m? Priznaj!! :))

  8. Jao,sutra putujem sa sinom na kontrolu u BG..sva sam blesava,a skuvaćemo se ko pilići..uf!
    Tako sam nervez!!

  9. Gogice, kakvu kontrolu ako nije tajna?
    Pufnooo..provalila si me! :D

  10. Pa,operisao je bruh,on to podnosi dobro,al' sam ja,kad je on u pitanju-luda od brige!

  11. Mici, znala sam!! :D
    Gogo, a odakle si?

  12. Pa sta da ti kazem, ista si kao moja keva...samo opusteno, ako ej vec sve ok nemoj da se sekiras bespotrebno...:)
    Pufnice :P :]]]]

  13. Pa sta da ti kazem, ista si kao moja keva...samo opusteno, ako ej vec sve ok nemoj da se sekiras bespotrebno...:) CP Micine izjave... :)))
    Uuu, po ovim slikama sto videh na Google-u lepo mesto... :)

  14. Ma,videću ja vas kad budete mame,eeeee :))
    Svaka keva je takva,Mici :)

    Ajd' laku noć,sutra ustajem u p e t! :)

  15. Noc Gogo, nemoj brigas... :)
    Mici, ti kad krenes da obilazis dragu nam Srbiju nece niko moci da te stigne. :))

  16. Laku noc Gogoo..:)))
    Pufnice, od Cacka cu da krenem, mojne da brines! :D

    http://i1.trekearth.com/photos/29985/cacak-most-na-moravi.jpg

  17. Keeej!! :)) Slikano sa sivog solitera, divan pogled odatle! :)
    Moram na branu da te odvedem, tamo je najlepse... :)

  18. Joooj, e bas bih volela da vas upoznam sve iz Cacka lljudiii1!!! :)))))
    A posebno Pufnicu i Kostju :*

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.