Prijava

Мада и ја мислим да је ова друга опција занимљивија. Неодлучан сам. :)

Ево ја сам направио тим. Када направите лигу, ви позовите, а Плави Мангупи ће бити спремни. :)

Opravih i ja.

E da, i gledao sam ona pravila ali ne piše nigde šta biva kad nas ima malo. Ne znam da li onda igramo više puta jedni protiv drugih u krug ili šta već. Samo ima ovo:

Optionally, a head-to-head league may end with a knock-out stage where the league winner is decided by a final match in the last gameweek.

Igrao bih i ja.. Napravio sam ekipu tamo..

e napravio sam i ja ako budete igrali zovite ja ocu ako ima mesta naravno

Ima li mesta i za sirotu malu mene?

Registrovao se i ja.
Samo napravite ligu i da vozimo.

ajd ovaj drugi predlog je cini mi se zanimljiviji

El mogu da ja budem čililidersica?

Е у курац, за прошли фантази нисмо могли да се скупимо, а сад се отимају... ;) Резервишите једно место Пекију да нас не побије све после...

Aj do noćas to da se odluči.. Izbroje se glasovi u 9 noćas i kako bude tako se igra.. Meni je sasvim svejedno..

Ako se glasa,moj glas ide opciji koja nije head to head nego ta druga.

Mada me u krajnjoj liniji zabole pa ako je većina za ovu drugu varijantu,idemo tako.

Vlajko pusti bre ljude da se prijavljuju, kanda nisi dobro pregledao pravila. :) Jedan tim može da učestvuje u maksimum 15 liga, a u jednoj ligi može koliko hoćeš timova. Tako da je bolje da nas ima što više.

Ako sam ja uopšte dobro razumeo.

Is there any limit on the number of leagues I can be in?
Yes, each team can only be in 15 leagues

Is there any limit on the number of teams in a private league?
No, the more the merrier. Only 50 teams will be shown at once though and you'll have to use the back and forward links to navigate through your table.

El mogu da ja budem čililidersica?

Možeš i učesnik da budeš.

Е у курац, за прошли фантази нисмо могли да се скупимо, а сад се отимају... ;)

Valjda nismo preko 15. Onda mora dve lige da pravimo.

Резервишите једно место Пекију да нас не побије све после...

To je još veći problem. Nisam skoro video da je aktivan.

Is there any limit on the number of teams in a private league?
No, the more the merrier. Only 50 teams will be shown at once though and you'll have to use the back and forward links to navigate through your table.

Ali evo rešenja. Ja ovo nisam video.

Ajd ovako, da ga ne tupimo vidim da su većina za SVEJEDno ili za Drugi oblik.

Ja ću sad da nabrojim prijave, i pravim ligu za pola sata.

Izvinjavam se zbog previda.

Prijave: Evomene (on je i inicijator, al nije postovo na temi).
Stiven, Samhain, Šaban, CasperKaz, Dvajt, electrolover, debilko i moronko, Gianfranco Zola, NičkolaPičkola, Stormborn, Gvozdenović i ja.

I ako ubedim ČRČ Pab :) Mada koliko vidim fale neki ljudi od prošlog puta.

Odo ligu da pravim. Preko PVTa vam šaljem šifru da ne bi imali slučaj Norvežanina.

Ipak odlažem dok svi ne vide ovo, ja ne razumem baš dobro sve ovo.

Počeo sam sa pravljenjem Head to Head lige, izašlo je ovo:

Create a new Head to Head league
Design your league

League name: Vukajlija
Player limit: Unlimited
Scoring starts: Odma
Knockout rounds: Ima da se bira, ili 1/4 finale ili 1/2 finale ili samo finale na kraju takmičenja, birajte.
Limit the number of players if you want to create a league where each player plays each other the same number of times. With 38 rounds remaining a league limited to 38 players and 1 knock-out round(s) would result in one match between each player.

If your league has an odd number of teams then an average player will be added to ensure everyone has a match each gameweek. The average player will score the average points each gameweek.

Mnogo to izgleda komplikovano. Mislim da je bolje da se ne zajebavamo nego da palijamo po starom sistemu(osim ako se većini baš ne svidi ovaj način i uspe na nam ga rastumači)

A Stiven nek napravi dupli ili neka mu neko pošalje šifru na mejl ako zna. Dok njega odbanuju počeće liga već.

A Stiven nek napravi dupli ili neka mu neko pošalje šifru na mejl ako zna. Dok njega odbanuju počeće liga već.

Kad su pa njega banovali?

Stivene, batali s duplim nalozima, ovo ti je jedna od mojih imejl adresa vlajkoseljak@gmail.com pa me kontaktiraj za šifru...ako ti je lakše, onda pravi dupli nalog i javi mi se ovde PVTom.

Mnogo to izgleda komplikovano. Mislim da je bolje da se ne zajebavamo nego da palijamo po starom sistemu(osim ako se većini baš ne svidi ovaj način i uspe na nam ga rastumači)

Ajd sačekaćemo još malo...