Prijava

Da li ste pogledali ovaj film? Sta mislite o njemu ? Da li na kraju zaista ispada da je onaj Tedi (Di Kaprio) ili kako se vec zove stvarno lud ili su izgleda uspeli da ga ubede. Meni deluje kao da jeste na kraju ali me zbunjuje ona scena dolaska na ostrvo i sva ona istraga oko one zene. Pojasnite mi malo, sta, kako, Kako ste vi sve ovo videli?

bio je lud, halucinirao je i na kraju su mu namjestili sve kao po njegovoj prici da bi pokusali da ga izlijece i uspjeli su, sad vec zaboravih zasto je na kraju kad se izlijecio odlucio da ode na sakacenje ili sta li mu se vec spremalo.

Баш вам хвала!

Ма зезам се :)) као да сте ми открили нешто јако битно из филма

ma par recenica, a i ne moras da citas :)...zanimljiv je mada sam imao par dezavia u toku gledanja...

Ma dobro to sto si mi ti reko to je ocigledno. Ali nista nesto zagonetno, ispod povrsine? Ako je sve onako kako izgleda ona njaaah. Nije neki. jbga

pokusah da odgovorim na to sto si pitao u prvom postu, meni se ne cini da je film bas toliko zapetljan mada se jesam u jednom trenutku malo pogubio......

Izleče ga na kraju, to jest shvati da je ubio svoju ženu, ali ipak se pretvara da je lud jer želi da ,,umre kao heroj a ne da živi kao zločinac''(zadnja rečenica u filmu). Tako sam barem ja skontao.

Sto je rekao neko u iznad posovima, bio je lud, halucinirao je, a odgovor na poslednje trenutke filma mozete naci u njegovom obracanju onom liku sto mu je glumio pomocnika...

Ја се искрено потајно надам да није био луд, али крај је и више него јасан.

Razočarao me. Najviše zbog kraja.

Nije los,al eto kraj je malo glup. Kao da su ga namerno skratili,a moglo je da bude daleko zanimljivije.

Nije uopste glup film...Jeste bio lud,sve vreme je verovao da je detektiv,a na kraju kad su ga "izlecili",tj uspeli da dopru do njegove svesti,shvatio je sta je uradio,ubio zenu i decu..Onda je nastavio da se pravi da je lud,da bi ga pogubili,jer kao sto kaze u poslednjoj recenici"Bolje da umrem kao covek,nego da zivim kao zivotinja".Mnogo dobar film,malo tezak za razumeti,par puta baca na pogresne zakljucke,ali na kraju se iskristalise mnogo toga...Preporucujem!

Sjajan film i fenomenalna muzika!

Jedan od boljih filmova koje sam odgledao u proteklih par godina. Sve pohvale za Scorsezea, prica je jako intrigantna, sve je lepo umotano do samog kraja se nista ne zna... to mi se najvise svidelo

Slazem se sa Zozefin1806...Ono sto je takodje dobro je to kada na kraju shvatis da su svi dogadjaji bili 'izrezirani' od strane Dr. Cawley-a i Dr. Sheehan-a i kad pogledas ponovo neke scene vidis da je stvarno tako...
Na pocetku Chuck ne zna da izvadi fotrolu sa pistoljem(jer je ustvari doktor a ne iskusni marsal),ludak sa pocetka mu mase a ona jeziva zena pokazuje da mora cuti,cuvari se ne trude da traze nestalu zenu jer naravno niko nije nestao i jos mnogo drugih.
A jel ste primetili da kroz celi film ne voli vodu,jos od onog putovanja brodom,zato bitno mesto u njegovim fikcijama zauzima vatra-susta suprotnost vodi,sve to zbog toga sto su mu se deca utopila u vodi...

A otkud lik na brodu?

Izleče ga na kraju, to jest shvati da je ubio svoju ženu, ali ipak se pretvara da je lud jer želi da ,,umre kao heroj a ne da živi kao zločinac''(zadnja rečenica u filmu). Tako sam barem ja skontao.

Tako sam i ja shvatio i to je jedino i konacno... :)

Mada i meni nije jasno kako je bio na brodu.... to mi je jedina neresena zackoljica...