Prijava

Počeo sam da koristim vukajliju preko mobilnog, ali full sajt ima malo mana:
-Nepreglednost
-Kada se oceni poster ili definicija, moraš da sačekaš da se stranica refrešuje.
-Kada napišeš nešto na forumu, izbaci ti "jebi ga" stranicu.
-Čet moraš da refrešuješ ako želiš da vidiš ko je šta napisao (ne iskače automatski)
E sad, ne znam preko čega funkcioniše to za ocenjivanje i čet, i da li je to moguće na telefonu, ali bi trebalo da može...

Moj predlog je da se napravi mobilna verzija sajta, koja bi izgledala malo poput fejsa (znam da svi mrzite fejs, ali je lepo odrađeno). Uradiću kasnije (kada budem na kompu)i sliku kako bi moglo da izgleda.

Kaizene, šta misliš?

А можда само треба да купиш бољи мобилни? :)

Dobar mi je N95... I Samsung Galaxy...
Ali mi na K800 ne ide dobro... :)

Bilo bi mnogo jednostavnije da ima mobilna verzija...

Знајући Каизена, мобилна верзија би била лансирана већ сутра, након пола сата-сат прчкања по Јави. Није то велики посао за једног човека, не, није. Уопште.

Hahahaha, wojtek. Moze i za po' sata da sredi, nego nece, mrcina :D

Stvarno previse trazis, Stefane. I da li si uopste proverio koju verziju Opere Mini koristis? evo ti link verzije 10 za N95

Desetku i koristim...
Ali mobilni prikaz nije ni za k...

Hehehe, vidi se da si noob na sajtu. Znas kad ce to da bude?

Onog dana kad 97% ljudi na sajtu to bude uglas zatrazilo...e, pa kad se navrse tacno tri godine od tog datuma!

Zar je toliko očigledno? :D
Ma samo mi je dosadno... :)
Znam da verovatno neće biti, ali... Vredi pokušati... :)

Stefane, to je najjebaniji problem na mobilnoj operi, koji me je terao da bacim moj novi ajfon o zid hotelske sobe, na svu srecu, ja sam skinuo neki drugi browser (mercury i atomic), tako da tvoj zahtev i nije toliko los, ali to ti je kao da trazis da se napravi desktop aplikacija, jer imas internet eksplorer a mrzi te da skines mozilu.

Ја сматрам да вукајлија вама треба у вену да се убризга, не би ли сте били задовољни. Јебо матер и мобилни и та срања. Зна се чему служи телефон... Како сте ви сви "модерни"... А ја овде серем на цигли својој и не размишљам о томе. Баш ме интересује може ли каизен да ми уради апликацију да имам дефиницију дана на парчету леба и масти. Некако ми је безукусно без оних гована са насловне стране.

Ен Доттер, и ти ћеш то желети када почну да се продају мобилни телефони у петловцу.

palm pre telefon:
1. pregledan je.
2. Ne moras da cekas da se refresuje, ali ne pamti glas.
3. Ne izbacuje jebi ga
4. Radi mi cet.

ovo sve @stefan, prvi post

napravice kajzen mobilnu verziju, koliko se secam, u planu je

opera mobile na n95 radi savrseno. Ovo sve postujem sa moba.