Ко последњи победник 61

  1. Боље да је све време говорила му. о.О

  2. Beeeee, beeee! Cini mi se da joj to najvise pristaje! Ovca jedna!!

  3. А како се смеје.
    Има фацу коју пожелиш да удариш лопатом.

  4. Ma daj, ovca jedna, moj tata za ovakve kaze: ,,Ne bih je ni lopatom po glavi udario!"
    Pa pare su pokretac sveta...

  5. Sta ce ona u univerzumu kada novci nisu tu..:D

  6. Хахахахаха добро збориш! :))

  7. Jok nisu, malo mekece i muce i dobije dva stana u Milanu i tri torbe napunjene evrima! Sad bih opsovala nesto, ali bolje ne.
    (malo sam nervozna, bicu takva do dva, dok me prodje popodnevni umor)

  8. Ne bih joj uzela oras iz ruke...:)

  9. Каже моја другарица коме је ова дала да би победила, а друг као од ове не би нико ни узео. :))

  10. I u tom istom Milanu povaljaju se sa par sponzora...koja se vise valja veca torba..:D

  11. Како ме нервирају када тако неки попић почну са темом неких народњака....Оне су се доста напушиле да би ово снимиле. Све би им вештачко повадио остале би само штикле...

  12. Cvarak premotaj drugi list..ne radi se o modelsicama nego o onom izrodu na 14.

  13. Pa i moj tata da ima para kao njen, ili da imam sponzora i ja bih bila mis. Serulja jedna, ne zna da pise, a predstavlja jednu drzavu. o.O

  14. Al opet realno gledano,to nije do nje,nego do nase seljacke drzave.Ko bi pametan mogao da joj dopusti da nam bruka drzavu...?

  15. Која се више ваља већа торба, а мозак ван употребе.

  16. Ma sta ce joj mozak...Bas pre neko vece raspravljale Pufna i ja o problemu maloletnicke supljoglavosti.