Ко последњи победник 61

  1. Nikola, sad sam pročitala tvoju priču...rispekt, čestitam na optimizmu! Stvarno sam ostala bez teksta. Pustiću te ovaj put da pobediš u ovoj igri. :D

  2. E ja vala neću. Rispekt,ali meni ovo ide! Prvi put!

  3. A kako tek meni ide.Cetiri puta za redom :D

  4. Nešto čime bi se svaki muškarac ponosio... :)
    Elem, Laki, čestitam na zalaganju, Hrnjau odbanovan, zahvalio nam se svima na ovoj temi, kaže da će nam unositi ugalj ako bude trebalo ili tako nešto.

  5. Ma ok , al zasto mi temu zakljycase, bice sigurno slicnih slucajeva.

  6. Da Gogo! Spremam se. Za par minuta putujem u Hrvatsku...

  7. AAaaaaa!!Samo putuješ! :))
    Opet ćeš da odsustvuješ 100 godina :))
    Ali,ipak,lepo se provedite :))

  8. Vraćam se u ponedeljak...I mislim da ženina setra od tetke iam net!;-)
    Putujem u četvrtak 10 dana u Crnu Goru...;-)))))

  9. Odustajem.. ti si kao Filias Fog :))
    Uživaj :)))

  10. Super , to znači da sam ja pobednik?!?

  11. To Gogo, ulepšala si mi dan pred put!

  12. Данас нам је диван дан,диван дан .... :))

  13. Vi ovo još niste zatvorili?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.