Prijava

Najljubaznije bih zamolio administratora ili bilo koga ko ima tu opciju da mi obriše nalog, sve definicije i ostalo što ide uz to.
Unapred hvala.

Brišu se samo nalozi bez definicija.

Ukoliko je moguće zamolio bih te da obrišeš moj nalog, boravak ovde mi oduzima puno vremena, ako ostane nalog aktivan biću i dalje vezan za ovaj sajt.

Ode nam hadžija...

Poslednji put ću zamoliti kaizena da mi obriše nalog, ostalo je njegova volja.
Nadam se da će imati sluha za moju molbu.

Ih pa to ti je kao dilera droge da zamoliš da ti više ne prodaje :)

Opsuj ga, pa da vidiš kako će ti pa'ne brisanje!:)

Cyber samoubistvo je glupost. Time neces nikog zajebati, osim sebe. Ako imas guzvu, trazi nek te banuju na mesec dana i resen problem... a i mislim da ne zelis da mi pruzas to zadovoljstvo da ti vidim ledja...
(jbt, dokle je ovaj svet dosao kad ga ja ubedjujem da ne ide)

2pi, da si ti razlog mog odlaska odavde stvarno bih se zabrinuo za svoje psihicko zdravlje. Ti si jedna simpaticna osoba sa cudnim nacinom da pokazes nekome da ga gotivis i to je to.
Jeco, kapiram te skroz ali ne idem odavde zbog vredjanja.
Problem je sto mi je ukinuto pravo da komentarisem i kritikujem zbog cega sam bio banovan.
Problem je sto je jednoj personi koja je zasticena sa moje strane upucen komentar koji ju je osujetio.
Problem je sto NEMA SLOBODE G.O.V.O.R.A.!
Dakle, mrzite me ili me volite - to je vasa volja, ali ukidati mi pravo da komentarisem i kritikujem moze samo da me skloni odavde.
Neka se moje misljenje kosi sa hiljadu drugih misljenja, smatram da imam pravo da ga imam i da ga predstavim.
Razumeo bih da sam banovan zbog vredjanja i sukobljavanja sa tom persinom, ali ja sam banovan zato sto se suprotstavljam teroru smora koji je ubio u pojam prvo mene pa onda ovaj sajt.
Nekada sam se smejao i uzivao ovde, ali sada kada vidim kakve meni neprihvatljive definicije dobijaju glasove... Dodje mi stvarno da ne dodjem ovde vise u zivotu.
Kurde, izvoli banuj me sada.
Pozdrav.

Aj ne kaki nego dolazi na chat da te ispsujem...

Stvarno te ne razumem!
Prvo trazis da te banuju a onda posle svega toga dodjes i definises!
Pa sta ti u stvari hoces!?Da se nisi predomislio slucajno?
U tom slucaju neka ova tvoja tema ide pod LOCK i da se dalje ne diskutuje o tome!
Odluci se!

Ne napadam ja uopste!
Samo neka se odluci!
Sto je uopste i otvarao ovu temu?!
Idi pogledaj definicije pa ces videti da je posle ove teme otisao i definisao par stvari sto oznacava da zeli da ostane,a ovamo nije nista napisao.
Neka se odluci!
Mada ja mu savetujem da ostane i da mu onaj koji mu je zabranio da komentarise odmah ukine tu zabranu!

Ovo je sajt ZABAVNOG karaktera,nije skupština,nije suđenje...manite se slobode govora i demokratije,ne prepričavajte Dnevnik RTS-a ovde i fraze iz njega.

Veoma je prosto i postoje dve verzije:

1.-Dođeš na sajt,zabavljaš se,pišeš,družiš se,ne gnjaviš ljude i ne progoniš ih.
Rezultat toga je da ostaješ ovde i svi te vole.

2.-Dođeš na sajt,kreneš da zabavljaš sebe tako što daviš ljude okolo i smaraš ih svojom pojavom.
Rezultat toga je da te ljudi izbegavaju a modovi banuju.

Ako je član u nemogućnosti da se socijalizuje makar tolicko da bi mogao da bude preko interneta u kontaktu sa drugim ljudima a da ne izaziva probleme i svađe pritom,naravno da će biti banovan.

zaključano