Prijava

http://vukajlija.com/posteri/spasavaj-se-ko-moze-22112.jpg?1282729148

inspirisan ovim posterom palo mi na pamet da se za kacenje svakog postera koji se poziva na milisava dobije ban na jedan dan, osim ako poster nije bas-bas-bas dobar

Uaaaaa Sos!!!
Živeo Milisav!

banovati dodavanje postera svim korisnicima na 10 dana, ili staviti da se kaci jedan poster u 2 dana, da ne bude vise gluposti

Pobiti sve mačke u komšiluku, možda se i Milojko nađe među njima.

vidis nije ni otrov lud, mada mislim da nije tehnicki jednostavno

Nemam kućno ljubimče pa sam se emotivno vezala za Milisava i Milojka. Molim, nemojte da ih izbacite na ulicu.

Zvaću Paskaljevića!!!

Subvencionisati kačenje postera sa golim ženama

Aloo ljudi , pa milisav je ovde zvezda :D

Да се банују сви осим Фоче, он је измислио Милисава, присвојио га као своје дете после Ксенџине смрти, дао му популарност, и прави најбоље постере са њим. Остали су углавном баш лоши и некреативни, и те ауторе треба бановати.

@dancan slazem se.

Milisav nikog ne vređa. Zašto onda ban?

staklena, zbog spamovanja sajta nekvalitetnim posterima, ista logika kao kog postera u posteru...a i vredja inteligenciju iole originalnijih autora

Dole inteligencija!!! Živio pri maj!!!

Kontam to, ali sajt se spemovao i definicijama o fejsu, Milki Canić, Čaku Norisu...pa nikom ništa. Lično mi je svejedno, nisam emotivno vezana ni za jednog od pomenutih zvezda sajta, ali mislim da je preoštra kazna.

Kod Milisava mi se sviđa to što je sve vezano za njega nebulozno a opet naivno i dobrodušno, kao sad sm našli foru da je Milsiav žešća faca, glupi neobavezni mačak u 1000 poza!

Zato smatram da ga ne treba dirati, jer vremenom ce smoriti i sam sebe, i upravo ovakvi potezi i uticu na njegov pozitivan rok trajanja,

a što kaže zlatni, živio prvi maj! :)

I jesam li rekao da volim velike sise i bradavice, nisam?

E pa volim ...

Ako bi neko mogao da linkuje tamo što više postera dotičnog Milisava, da bi se pobrisala ta govna. Mislim, ako neko hoće da pomogne, bilo bi lepo.

@Black Hole, rado, al ja palim danas i nece me biti na netu...mislim da sam cak slao na temu za brisanje

LONG LIVE MILISAV! \o/ \o/ \o/ \o/ \o/