Prijava

Pošto ja ne verujem da ako nekome kažemo želju, da se ona neće ispuniti, predlažem da kažemo iskreno šta želimo u Novoj 2009.-oj godini...
Mogu i realne i nerealne želje! :)

Ja zelim od debelog da mi donese paklu cigara sto se NIKADA ne moze istrositi! :) Ostalo imam. :D
Porodici,prijateljima i ne prijateljima zelim sve najbolje i to je to :D
Ufff al' sam skromna :D

E mozda vi ne znate,ali sve zelje koje pozelite stizu kod mene,jer sam rodjen prvog januara pa sam tako postao i pomocnik deda mraza.Otvorio sam sad pismo u kome je Artemida pozalela nesto.Ne smem da kazem sta j to jer je malo bezobrazno,Ali Artemida sredio sam sa dedom,ispunice ti,xe xe :O)

Ja bih želio da sva đeca svijeta budu nahranjena, turbofolk da uđe u Rokenrol kuću slavnih, da prestanu svi ratovi i da se niko više ne mrzi, nego da se svi volu i jebaju. A najviše bih volio da ona debela šupčina od Deda što-mi-nikad-nije-donio-poklon Mraz počne da reklamira pivo, a ne Koka kolu. Jeb'o li ga irvas onaj njegov, ka' da samo đeca vjeruju u njega, pedofil zabrađeni.

želi sebi da ostvarim sve ono što nisam uspela u 2008oj.... a isto to želim i svima vama..... (za ostalo ćemo se već nekako snaći)

ja zelim da pozelim

Želim da počnem novu godinu u društvu zgodne dedamrazice. Ako treba učim finski.

ja zelim jednog malog belog zeku:)
i puno sangarepe, persuna i kupusa koje cu da
stavim u lonac i kuvam supu od malog belog zeke:)

skromnost je vrlina

@Sos - Aj daj i meni te tabletice "Sreca, sreca, radost" sto uzimas! Palika. xD

to je prosto, samo lupi brzo tri put glavom od zid!
ali pazi, moras brzo!ponavljaj dok ne proradi, bol je nus pojava ali
proci ce...

4 X na dan po pola sata