Prijava

Био бих захвалан ономе ко је пронашао одговор на ово питање... Желео бих да ово буде место на коме можемо дискутовати о горе поменутој теми!!! "да ли смо сами у космосу или откуд ми на овој планети?", питање је сад!?

sami smo onoliko koliko to sebi dozvolimo. mi smo plod ljubavi muškarca i žene.
(ako te je zanimalo odakle "ljudi uopšte" na "Zemlji", to je odavno poznato... mi smo produkt kašlja petonožnog psa gerteklinliva sa sedmog meseca betelgeza sedamnaest koji je usledio kao posledica pijanstva od pedesetosmoprocente gerigutanske mikrovlaške brzopotezne domaće kapljice. Mutirani zalutali mikrobi ozračeni raznoraznim kosmičkim zračenjima, random prikucani i neočekivano sporom evolucijom osuđeni na plavu planetu.)

Питај Бога зашто нас је направио...Не верујем у космос....

Nismo sami. Ako cemo verovati sopstvenim zakonima verovatnoce, sanse da se nadje civilizovan zivot na jos nekoj (cak nama relativno bliskoj) planeti, su ogromne! Tj, maltene je sigurno (po tim formulama) da nismo sami. Istrazivanja u buducnosti ce to potvrditi.
A otkud mi ovde? Bog isao okolo, skupljao budale i prosula mu se kesa iznad Zemlje! :-))))

Kako je dobra tema...B R A V O ...Naravno da u kosmosu nijesmo sami.
Volim vjerovati da smo naselili planetu Zemlju,dosavsi iz okruzenja,mozda iz Suncevog sistema,i ne mijesajmo loncice majmuni ne dolaze u obzir,nijesu nam prapreci.T V O R A C ...i ko bi mogao biti nova je tema o tome mozemo pricati,nekim novim povodom....

Posto je nemoguce dokazati da vanzemaljci ne postoje treba dokazati da oni postoje.Ovo je moguce samo ako uhvatis jednog od njih ili ako on uhvati tebe (mozda da bi dokazao svojima da postoje vanmarsovci).Ako je taj vanzemaljac vec stigao do tebe to znaci da je njegova civilizacija naprednija od tvoje pa tesko da bi dozvolio da ga tek tako uhvatis.Problem sa hvatanjem je sto moras znati:
a)cime se objekat hvatanja hrani,
b)kojim putem se krece od jazbine do pojila i nazad ili
c)kako mu se oglasava zenka (ili muzjak)
Mozda ovo zvuci banalno ali jedini nacin da uhvatis bilo koji organizam slozeniji od muve ili leptira je da ga neko vreme posmatras kako bi upoznao njegove navike.

Pre nego sto neko pomene neidentifikovane letece objekte - to sto su neidentifikovani ne znaci da nisu sa ove planete.

Selenijum je sa Venere, a Shiva je sa Marsa.

A sto se tice zakona verovatnoca,sa njima mozes da obesis macku o rep,jer statisticki,ni mi ne postojimo!