Prijava

Jovivčiću za koji moj si otvarao temu, kad ima forum za politiku?!

@Ortak,
Sa mojim postom se ne slazes? Dobro. Al' razlog tome je sta? Koju sam neistinu izneo?

Kihot, koji ortak, kakvi Kinezi, tri reči sam napisao.

Sorry, mislio sam na Otaku. :)
Lapsus.

Nenenene Done, nisi me razumeo :). Imam tu neku foru da se protivim "realnom" misljenju, pa sam napisao ono najgore sto realnost "moze da bude"(uh, neke stvari ne mogu recima da objasnim tek tako) i ispalo je da je to moje misljenje. A nije. Zamisli, deista sam, verujem u kulturu, naciju manje-vise ne fermam, ali dobro, i tako to :).

3.533333333333333

You are disciplined but tolerant; a true American.

Која глупост...

Otaku,
Dobro, ja onda podrzavam to najgore sto realnost moze da bude, jer to je neminovno u ovako organizovanom drustvu.
Realno je i tuzno, da se niko od nas ni za sta ne pita, niti ce! E to je bolna stavka :(

Preslušajte ovaj novi album od Škaba...
Pogotovo ovu pesmu.
Dotakao se i politike malo, al smatram da mu je generalno stav ok.

Nedavno sam čitao jednu knjižicu od Žana Bodrijara. I pored toga što sam uspeo da skapiram nekih 30-ak odsto čitave knjige, ipak su neki njeni delovi urušili svako moje uverenje u bilo kakav realizam. Preporučio bih je svim znatiželjnim ljudima. Knjiga je ludački dobra.

evo linka pa ko voli... http://www.baneprevoz.com/e-knjige/Bodrijar-Zan-Simolarkumi-i-simulacija_393

Aaaaa, Filantropofobe, pa ti si me stvarno skontao! Nisam citao ovu knjigu, ali kontam da si me ipak skontao! :D

Otaku, da, valjda, donekle, otprilike... :-) Ej kad pogledam šta govore savremeni kvantni fizičari, pa kad počnu da pričaju o nekakvim string teorijama, kvarkovima, paralelnim svetovima, dodatnim dimenzijama i sl. ja se naježim. Ti ljudi ni sami više ne veruju u bilo kakav realizam. Još je sa Ajnštajnom materijalizam prestao da ima ono značenje koje ima u glavama današnjeg prosečnog čoveka (skoro vek kasnije - toliko je prosečan čovek daleko od Ajnštajna). To što danas fizika proučava još se samo iz pristojnosti naziva materijom, samo iz razloga što ne znaju kako drugačije da ga imenuju. Taj "vulgarni materijalizam" u glavama prosečnog čoveka čak je i nauka prevazišla odavno. Svi pojmovi kao što su materijalizam, realizam, idealizam, liberalizam, sloboda, moral, dobro, pravda, nacija.... šta god, prosta su ljudska imena za stvari koje ne postoje. Nemoguće je uperiti prstom na npr. srpstvo i reći eto to je srpstvo, srpostvo postoji samo u ljudskim glavama gde je nastalo kao koncept tokom odgoja posredstvom najraznolikijih faktora. Zato mislim da treba osloboditi Mišljenje od mreže razapetih pojmova u našem umu. DA bi mislio svojom glavom i kritički posmatrao svet, čovek se mora osloboditi od "normalnog" i konvencionalizovanog načina mišljenja...

2.7

You are a liberal airhead.

Да сам добио пиво од тебе сваки пут кад си написао ову реченицу, сад бих имао подрум пића.:)

Ће да буде пиво. Сад сам пренатрпан послом, али планирај ускоро. И Мингу још увек дођем пива колико може да попије. :))

Сматрај договореним :). Значи Мингу си дужан чак 3 комада! Човечеее :)

Уууу... Има цуг! :)

Ohaaa, ni sam nisam bio svestan

5.566

Have trouble keeping the lint off your black shirts?

Auuuu ovaj je čistokrvni Musolini.Dajte lomaču!

Дајте круну и престо!