Prijava

Ljudi ja slušam na vestima ceo dan,svi pričaju o tome,da će ova 2009-ta biti užasna finansijski.Malo se cimam oko toga,je l' znam koliko bi mi bilo teško da se odreknem mnogih stvari. :(( Moji neće da pričaju sa mnom o tome,ako ovde ima neko ko studira ekonomiju ili neko stariji da kaže svoje mišljenje! Hvala!

Pazi, ko je bio dobar covek njemu ce to da se vrati... to ti je karma...
mislim da nemas cega da se bojis, nece to toliko nas potresti, mi smo navikli da nas jebu...za nas je haos normalna situacija, jedva da ces osetiti...
a to sto jadni amerikanac od 16 godina nece moci da se vozika svojim kolima u skolu nego se morati zajedno sa bratom da podele kes za gorivo...te je surovo... jebi ga...

Nemam sad vremena o tome mnogo da pišem. Ukratko - spasa nam nema, propasti nećemo! A iz kriza na kraju izađe neko rešenje.
Uostalom, da li je ekonomska kriza nešto novo za Srbiju?!
Neki ćete poginete, neki čemo preživimo :)

pazi da ti kažem... biće mnooogo cimanja... al ako oćeš da navratiš do mene u ponedeljak, sve ću ti objasniti... ja sam stariji...

Je l' ti to mene zoveš na gajbu?? Beži bre perverznjačino!

što? šta fali? doći će još neki drugari sa vukajlije pa možemo malo da izblejimo i pričamo o krizi... a možeš i da prespavaš ako se priča razvije a prevoz ti pobegne...

Дуњице ако ти дечко вози X 5 за тебе нема кризе (пази само да не раскинете)... :) А ако га прода могла би 2 год да живиш као бубрег у лоју..

vidis dunjice, sa padom ekonomske situacije u drustvu opadaju i moralne vrednosti...sve je vise ovakvih manijaka kao ovaj sto te zove na gajbu...
a bice ih jos!

kreni na tekvando ili vec neku borilacku vestinu

@quujabaar
Mislim da ne želim da ulazim u takve kombinacije.Pozz.

e imam i opel suzu, moje godište, 86-o... a?

brate cuvaj to, to ce nas odrzati u ovoj krizi!

Dunjice, što ti onaj muškarac na avatar zabija glavu u međunožje? Ili mi se čini?

Ja mislim da i Dunjica radi za muriju.

@quujabaar - mogli da razgovaramo oko te Suze. Ako se vec ne dogovorimo oko transakcije, a ono aj da je budzimo! Mozda onda Dunjica bude htela da razgovara s nama u kasne sate... Sta kazes?

uf... svašta joj fali... al ne bih sad ovde da se kompromitujem pred dunjicom...

Pa Dunjica neko vece rekla da se ne 'vata na kola! Moze SUZA da nam posluzi cisto kao prevozno sredstvo...do negde...

pa i to što kažeš, al prvo treba, onako preliminarno, uložiti jedno 500 jevreja da se pokrene uopšte...

Ako nas Dunjica zgotivi s onim njenim deckonjom sto vozi X5, mislim da to nece biti problem. Ima SUZA da leti na vodonik! :-))

mogli bismo da mu se ušlihtamo u gepek... ;)