Напишите неку комичну лаж о аутору изнад 20

  1. Sunshine je u stvari mesecina.

  2. Remorker se na Beer Festu, "ubio" od koka kole.

  3. RD juri svoj rep u krug dok pauzira od Vuke :))

  4. VanGoga je prošle subote namerno isključila struju celom gradu.

  5. Maja je iscrtala slova tastature na stolu,pa tu vežba "slepo" kucanje,kao pripremu za "zaistinski"rad na kompu.

  6. Goga nikako da promeni kravatu! A svaki dan joj upada u supu......

  7. Bane širio zenice pa ne vidi dobro da sam jedared napisala da ja NIKAD ne menjam avatar! :)P

  8. Goga,ne menja avatar, jer ni jedan nema tako dugačku kravatu da domaši supu:P

  9. A se uvatio moje kravate,pa ni makac! :)
    Bane izjavljuje lajk umesto ljubav voljenoj osobi! :)))

  10. ...kad nemam zašta drugo da se uvatim.....:)))))))))))

    Banovana si jer nećeš da promeniš avatar!XD

  11. Bane namerno banuje na temi o komičnim sprdanjima da bi uveo anarhiju na Vuki i sve preobratio u fejs-lajkere :)))

  12. Goga,potrošila farbu za kosu,pa natakla šešir,preko perikice....;)

    lajk..you!!

  13. Bane ima kristalnu kuglu gde vidi da sam se danas zamal' posvađala sa frizerom! :)

  14. Van Goga je ustvari CIA tajni agent koji proučava koliko štetno utiče ovaj sajt na um ljudi. :))

  15. Ma Goga,je agent na štiklama....:))

    a,nemam ja kuglu....ali...nikad ne znaš,s kime imaš posla, i šta ja sve znam o tebi..;)

    lepo ti kažem...ajd na fejs...like you!!

  16. Bane je ruski baćuška poslat da isprobava snagu moje volje odupiranja fejsu! ;))

  17. Goga će uskoro otvoriti fejs,ali......umesto slike biće avatar sa VUKE..:))

  18. Bane će pre da prošeta po Mesečevoj površini nego što ću ja da se "fejsiram" :))

  19. Goga će da otvori dva naloga na fejsu!jedan za kao Van Goga,a drugi sa pravim imenom!a,kako je svi znaju kao Van Gogu,ili Pipi duga kravata....imaće puno prijatelja za lajk!!:))

  20. Bane dobija procenat od onog Cimermana ili kako se već zvaše onaj tvorac Fejsa ,za svaku "zavrbovanu dušu" koja se priključi. :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.