Prijava

Renda bradavice kao začin u čorbu.

Reklamirala kackavalj u Maksiju - imao je neke rupe unutra.

Otvara konzerve zubima. Može mu se.

Veruje da je u proslom zivotu bila kliker.

Slika se u kupatilu i kači fotke na fejs.

Iz sandale joj viri ostrugala peta.

Staklenoj sef ide po burek i kuva kafu.
Shanzamm je platio ovoj devojci 1000e da se slika s njim. Ona je rekla, moze, al da bude brzo.

Remorker uči pevca da kukuriče We Are The Champions.

Staklenoj svira plek muzika svakog vikenda ujutru pod prozorom. Kad nadje ko narucuje - ubice skota golim rukama.

Remorker bosiljak seje, i njemu bosiljak niče, pa mu ništa nije jasno, gde se to zajebao.

Staklena ubija vreme u autobusu igrajuci skolice. Neretko joj se pridruzi poneki putnik. Jednom je jedan vozac parkirao, da joj objasni kako se to igra!

Remorker popizdi svaku jesen, počne toliko da psuje i da preti, da se gomila ptica preseli na drugi kontinent.

Staklena zbog toga zimi prestane s cvrkutanjem.

Remorker se pojavio prerušen u pčelu na sajmu meda.

Staklena dok hoda ne mož ništa drugo da radi jer mora da bude skoncentrisana na "leva-desna-leva-desna...".

Remorker uključuje tv snagom volje.

Staklena je zaprosila svakog svog dečka do sad. Nikad se nije udala.

To nije laž! Samo delimično. :)

Remorker peva sopran u horu.

Staklena se svaki dan zicka za cigare... Jednom je trazila i od onog lika kod Tasmajdanskog parka sto prodaje svasta nesto u 2 ujutru na kolovozu.

Remorker čeka da se sneg skoro skroz otopi i postane blatnjav, pa tek onda pravi Sneška. Želi da ima sopstvenog crnca u dvorištu.