Prijava

ja mislim da ne bi trebalo više da stavljam marš u pičku materinu na sajt, mnogo sam smorio sam tim
nek idem u pičku materinu
ali tako mi se sviđa to kad kažem i kad mi neko kaže marš u pičku materinu
jel sam ja lud?

Ma u pičku materinu, jesi lud.

hahaha!!!
crni bane, ako ne popraviš svoje ludo vladanje, opet ćeš popiti ban... :DDD

Nisi lud,tebi su roditelji kada si bio mali izgleda strogo zabranjivali da psujes,cak moguce i surovo fizicki kaznjavali zbog toga.Sada kada si odrastao i postao svoj covek pokusavas da nadoknadis propusteno.Tako kaze psihologija.
Da kojim slucajem Kaisen nije ukinuo uloge na Vukajliji,tvoja bi bila "kocijas,crni pojas,deseti dan".

More mars svi u picku materinu!:D:D:D:D:D:D

/prebacio u podforum "dom za nezbrinute teme" zbog adekvatnije veze sa samom temom...

Da mi jedeš krv iz pićke!

dbgp, i mene si na čet posla u pičku materinu, mene, tvome bratu! Posle si se nešto izvukiva' na pivo, ali kurac, govno je već bilo pojedeno! S tvoje strane... E sad, što mene će da ovo ispišem, ni ja ne znam, valjda me privuka' provokativan naslov teme.

Jebem vam mater svima!:D:D:D:D:D

sunce vam jebem degenericko sto psujete ko jebeni kocijasi,sram vas bilo od guzice.mene je keva ucila da nikad jebeno ne psujem,bolje bi i vama bilo da se malo jebeno kulturnije izrazavate")))

Da se jebes i ti, i ti,i ti brkata!

Natakarim vas sve bezobrazne!

Nije lijepo ,ma ruzno je ,a tako nekad pomogne pa se sav bijes prebaci u te cetiri rijeci i jedan veznik.