UEFA Champions League fantasy football - VFFLoC 2010/2011

  1. Ne mogu ni da dođem do zapamti me kad neće ni da učita.

  2. dzaba je to. ja sam ga bukmarkovao i sve, al nece, jebem li ga.

  3. pa bio prebukiran server, sta vam je moze sad

  4. Ej drugari, sto se tice onog "server too busy", predlazem vam da nekih 15-30 min pre pocetka meceva se ulogujete i da vam taj tab stoji otvoren sve vreme. Povremeno rifresujte i pratite koliko vam je ko dobio bodova. Mislim da ovo hoce da funkcionise..
    I hvala Peki na cestitkama..

  5. E aj moze da se napravi sad transfer,igrac igra tek veceras a povredjen je???

  6. Ovo je trebalo da bude "a jel moze" :)

  7. bljadlakda mozes kad oces da pravis transfer koliko sam ja shvatio i koji je taj povredjen?

  8. E aj moze da se napravi sad transfer,igrac igra tek veceras a povredjen je???

    Ako kad kazes transfer mislis na kupovinu igraca, mozes, ali on ce da ti se vazi tek od sledeceg kola (matchday 2). Ako pak mislis na izmenu, iz vec postojeceg sastava, mozes i to bez ikakvih bodovnih gubitaka.

  9. Znači svaka šuša će dati gol pre mojih izabranika, majku mu. -.-

  10. Ево мог пулена Аршавина, даде гол. :)

  11. Fabregas mi donese za jedno poluvreme deset poena, bice bogumi do kraja zajebavancije :)
    Samo jos Kleo da metne gola :D

  12. Не верујем да ја изаберем играче који и не улазе у игру. Катастрофа.

  13. Kod mene Iguain dao gol, a mutavi Maluda samo asistenciju, a kapiten mi. Ali ima još da se igra, ko zna šta će biti do kraja? :)

  14. Ja se nadam da će bar jedan od mojih pulena dati gol. Mada nisam nezadovoljan, 42 boda bez datog gola nije loše.

  15. Сторм, тај гол што је дао Игуаин је можда био и аутогол, било је веома тешко да се види да ли је дао он гол или је аутогол дао Имануелсон. Гледао сам малопре са шпанским коментаторима, кењали су нешто кад је дао гол, помињали Емануелсона кад се показивао риплеј.

  16. Peki, ne ruši mi sneška, bre!

  17. :)) Ја само указујем на реалност. :)

  18. To tebi krivo što imaš trenutno manje bodova od mene! :P :)

  19. Видећемо вечерас... :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.