UEFA Champions League fantasy football - VFFLoC 2010/2011

  1. opaaaa, pa ja sam pri vrhu, bokte

  2. Jes da je još dalji oftopik ali nisam mogao da odolim da ne posetim ovu prelepu veb stranicu. :)

    http://www.fsrzs.com/

  3. Ови су још бољи...

  4. Јебига Гвоздене, то ти је типичан случај да су глуперде на челима свих фудбалских организација. Исто као што Казахстан, Азербејџан и остали станови заједно са Грузијом, Јерменијом и Израелом играју европске квалификације за европско и светско првенство.

  5. Vidim ja pašće defki o Črči, a ima naroda i ispod mene. Muahahaha. :D

  6. У овом тренутку веће су шансе да ће Казахстан отићи на европско првенство, него што ћу ја ући на овај сајт.

  7. Vala baš, i meni učitava, ne mogu čestito da vidim šta se desilo. Da nema onog printskrina, pojma imala ne bih koliko poena imam.

  8. Људи, пошто Видић није играо, је л' могу да мењам формацију у 3-5-2? Од свих измена једино ће Илић да буде на терену сутра.

  9. За(')ваљујем!

  10. НМФ, ако желиш можеш да играш и у формацији 2-5-3.

  11. Дефанзивци су веома корисни, гол одбрамбеног доноси више него гол шпица.

  12. I ja se još zlopatim. Predlažem da im svi pošaljemo po jedan mejl u kome ćemo izraziti svoje nezadovoljstvo i najoštrije osuditi njihov neozbiljan pristup celoj stvari. Vuk Jeremić stajl.

  13. Jebote pa ovo nema ni u Zanzibaru.. Da bi im poslao feedback to jest svoju žalbu ili predlog, moraš da uneseš neki kod sa neke slike (Enter the code shown in the image below). I sve bi to bilo ok, da tu zapravo ima neke slike. Znači jebu te, a ne daju ti ni bar da im se k'o čovek najebeš milosne majke nesposobne. A ja još hteo fino da ih pitam ima li nade da napravimo te jebene izmene. Pa ja bi bolji sajt napravio super lepkom i šišarkama. Kakva gamad.

  14. Ni meni neće da učita, došlo mi da razbijem komp. 3:(

  15. Нема шансе, пробао ја одавно. Ти си успео да их прејебеш?

  16. Pa sa tog stalno i pokušavam.

    Samhaine nije bitno da li ima vremena ili ne, stvar je u tome što jednostavno nije u redu da nas tako zajebavaju. A ko zna koliko nas sutra neće stići da napravi izmene.

  17. Pa tu i pokušavam, majku mu. -.-

  18. Људи, онда урадите као ја. Мени је букмаркован сајт на оној страни на којој ми је тим, а кад сам се улоговао, ишао сам на ону опцију да ме запамти, чисто да не морам сваки пут да куцам мејл и шифру.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.