UEFA Champions League fantasy football - VFFLoC 2010/2011

  1. Ћути бре Дуб, жалиш се ту, а овамо си набио 68 поена. :)

    Сторм. :)

  2. Da nije bilo Milera bila bi ovo apsolutna katastrofa. Ovako samo užas.

    A ona Žilina je dala gol samo da bi mene zajebali. :)

  3. pa jeb ga, zalio bi se i ti, al dobro, izvinjavam se :(

  4. Užas! :posipa se pepelom i cvili u ćošku:

  5. Ja sam pukla 4 poena zato sto sam idiot i jos jedno 4 zato sto nisam znala pravila bas, uglavnom tri izmene sam uvela danas, dve imaju nulu :D sva sreca sto je treca bio Vela, pa sam manje vise oke prosla u proseku.

    Posto se prvi macici u vodu bacaju necu da se bunim :)
    Sad sam bar naucila kako ide.

    I da se javno zafalim Veli jer mi je spasio vece, i sinoc kapitenu Sneijderu :)

  6. Peki interesuje me jedna stvar, sad sam video da je recimo Ibrahimovic namako 10 bodova a ispod njega pise 20, isto i za klea kod mene vredi 2 a kod nekog drugog 4, jel bag il sta je?

  7. Ибра ти је капитен, а капитен добија дупло.

  8. У преводу, усрало те да погодиш капитена. :)

  9. meni je anelka kapiten:D
    a mislim da je i samahinu

  10. aha oke nisam znao, i koj kurac nisam stavio da mi fabregas bbude kapiten sad bih imao 100 poJena :) neka neka, dobro smo prosli prvo kolo..

  11. Оде све у першун. Не могу да погодим 11 играча који ће играти једну утакимицу. Са 9 играча (могу слободно рећи и 8, пошто Жињак ушао у 72 минуту) сам успео да извучем некако 48 бодова. Захваљујући Аршавину и Милеру није све испало као катастрофа.
    И сјебала ме Жилина, Чех ми на голу, изгуби 6 бодова због тога.

  12. Zola, ti si još super prošao.

  13. Шта Зола супер прошао, електроловер им 70 и кусур поена.

  14. :kune Pekija što je ubaksuzirao: Ja imam 38, ej!!!

  15. Ја сам се баш зезнуо пошто сам заменио Евру за неког лика из Клужа. А тај Клужанин није играо и свело ми се на исто. А на клупи ми седи Бугера из Ренџерса који има 6 бодова, а не може да се мења аутоматски пошто сам ја већ ручно мењао.
    Али драго ми је што је Спартак победио.

  16. Polako Storm, ima vremena za priključak. U nokaut fazi nijedan zaostatak nije nenadoknadiv. :)

    Stvarno, svaka čast Spartaku.

  17. lepa je tabela, drzimo se, drzimo se

  18. Ја са осам играча узео 49 бодова. Нису играли Лампард, Рамос и Едуардо, зашто - не бих знао. Резервни голман ми из Ајакса, баја примио 2 гола, а освојио 6 бодова - имао је тачно 15 одбрана.

  19. A zašto meni nije ubačen Tulalan umesto Vidića automatski? On je bio prva izmena, a ovaj nije igrao...

  20. nisam vise na zacelju, sad mi je sve svejedno, mogu na kraju i da budem zadnji, al bar sam jednom bio drugi :D

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.