UEFA Champions League fantasy football - VFFLoC 2010/2011

  1. @dvajt

    zato sto je tulalan uzeo bodove
    automatski sastavlja najbolji tim, koliko sam ja shvatio

  2. И није тако лоше као што ми се учинило у први мах.

    Двајте, то је вероватно зато што си већ неког играча ти ручно заменио, па онда аутоматске замене више не важе.

  3. Pa baš zato je i trebao da ga ubaci. :) Vidić nije igrao uopšte, znači treba da ide automatska izmena. Dobio bih 3 boda.

    edit: Da, Zola ubacio sam Mateusa umesto Maikona. Ali nisam znao da mi se automatske poništavaju ako izvršim ručne.

  4. Табела на првом посту апдејтована. Двајт, нема аутоматски, мораш сам.

  5. If no manager substitutions or captain changes are made, automatic substitutions will take place at the end of the Matchday, when all matches have been played.

    Ево објашњења.

  6. I ja sam se tu zajebala, otisla su mi 4 boda u nepovrat :)

  7. Kurac moram Peki, pokušao sam da ubacim Tulalana umesto Vidića i nije htelo(danas pre početka utakmice). Al dobro, neću sad da kukam za 3 boda. Svejedno sam pri dnu. :)

  8. Mene unakazila odbrana ,cela odbrana mi uzela 2 boda :) ali dobro igram prvi put, tako da je za prvo kolo dobro. Zadovoljan sam.

  9. Ja - nezadovoljna. Da je moglo gore - jeste, ali trenutno mi baš trulo. :(

  10. Ja sada imam 36 , izmenio sam pola tima . :D Nece mene da jebavaju kojekakvi slepci.

  11. Сторм, изгледа да неће бити ништа од оних дефиниција. :)

    Офтопик: Да ли неко игра фантази Еуропа лиге?

  12. Ne brinem se ja za svoje momke,opste je poznato da vucica uvek lose startuje a na kraju zavrsi negde u vrhu. Tako da....ima dana za megdana!
    :)

  13. Zola, ko zna? Ima par ljudi ispod. :D

  14. Видећемо. Мада највероватније ће се појавити барем две дефиниције. :)

  15. Ako ne budem poslednja, pišem pet defki o ljudima sa ove teme, i čitav poster pravim! :D

  16. али опет ћу ти се реванширати за пораз овог викенд на Премијер фантазију. :)

    e bilo je tesno, imaćemo mi još duela :)

    Влајко, прод'о си се за мале паре! ;)

    Normalno. :) Ja velike pare u životu nisam video :)

    Fala Pekiju na dobrodošlici...a ja se pridružujem psovanju Fergusona jer mi nisu igrali ni Gigs ni Vidić, da ne beše mlađanog Vojislava Stankovića imao bi i manje poena.
    A najjače je što sam ja ladno mislio da imam Aršavina, a u stvari sam imao Šamaka, pomešao sam sa premier fantasijem, još fali i onaj Europa da počnem, pa da se sve zagubim.

  17. Jeste,igramo na više frontova,zajebano je to. :)

    Ja sam tragično počeo,predznadnji sam.

  18. Средина ми је лоша, одбрана још гора. Напад ме извукао.

    Није ми јасно како се увек двоумим између два играча и на крају изаберем оног лошијег. Убацио сам Жадсона уместо Срне, Валенсију уместо Аршавина, Сању уместо Луиза. Добро, нисам ни хтео Луиза да убацим ал' где баш буђавог Сању да ставим у тим?

    Све у свему, лоша игра ал' добар резулатат. Трећи сам, јбг. Следеће коло ћу да пукнем.

    У суштини, ово није ни битно јер на крају идемо систем 1 на 1, тако да овде је битно бити међу првих 16 и испред женских чланова... а то није тешко. ;)

    И шта му дође онај вајлд кард?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.