UEFA Champions League fantasy football - VFFLoC 2010/2011

  1. To mozes jednom samo da upotrebis i onda mozes da promenis ceo tim bez gubitka bodova...Samo jednom i vazi do sledeceg kola.

  2. Ja sam napravila sad smenu maltene celog tima, će da vidimo šta će biti. :)

  3. Kad reče Gvozden ovo oko frontova i zajebanog, a DiM ovo oko Europa Lige, da pitam ozbiljno jel radimo i to, jes da ću se zagubim, al mislim da je greota da jedino četvrtak ostane prazan :) doduše za petak bi mogli i Nemce :) ili Holandsku drugu...

  4. Ја нисам за, доста је ово, а и нема шансе да се скупимо. Ове године ЛШ, а за следећу ћемо видети. Мада како хоћете ви.

  5. Ja sam morao nesto da promenim,jbg odbrana nije losa,ovo kolo je usrala,sredina takodje...ali morao je neko u napad ko daje golove,ostadoh bez 6 dragocenih bodova,ali sta je tu je,isplatice se valjda.Za sada sam zakucan za dno,i ako sledece kolo ovi moji ne prorade,najebao sam. :)

  6. Ok, Peki.

    Ljudi čekajte bre sa tim transferima ima još dve nedelje, možda se neko povredi, možda opet bude Ramazan.

  7. Имате сви један бесплатан трансфер за следеће коло.

  8. Тај бесплатни сам већ одрадио. Колико скида за следећи?

  9. Екстра. Таман да избацим 3-4 играча...

  10. javite ocete li praviti ligu evrope

  11. ja mislim da nećedu :) mada ja sam: Za

  12. Вајлд кард ти даје могућност да поново замениш цео тим у потпуности.

  13. To znaci da ih sve izbrisem i pocnem iz pocetka?
    I da li mogu da reizaberem nekog?

  14. Тачно тако. Отприлике добијаш другу шансу да почнеш све из почетка. Само мислим да може да се искористи само једном. Пажљиво проучите правила око трансфера, јер после групне фазе имате неограничен број трансфера, а после прве утакмице имате један трансфер, а након осмине финал, четвртфинала, итд. имате по 6 трансфера.
    Није лоша ствар, али треба знати када да га искористиш.

  15. Crvenoguze gorile su zakazale samo zahvaljujuci onoj budali od Beniteza kojoj Samjuel igra u odbrani!!! Al sta je tu je....napad odradio posao, samo da je CR jos proradio, mada ne zalim se. :D

    Ma kakvi transferi, kad se moji momci uigraju gotovi ste. :D

  16. crko mesi na 15 dana, pa razmislite vi koji ste ga htjeli kupiti

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.