UEFA Champions League fantasy football - VFFLoC 2010/2011

  1. Што се тиче мене, није лоше за данас. Стојковић на голу, 8 поена, Марсело из Реала - 6, Аршавин 5, Клео 4, Игуаин 4, све остало бораније... Остали ми за сутра Маикон, Занети, Алвеш, Видић...

  2. Četerespet poena sa pet igrača, ja zadovoljan. Sutra još da mladi Bejl polaže svoj raskošni talenat i selim se u vrh tabele. :)

  3. Која бре 5 играча, сунце ли ти жарко?

  4. Čeh - 7, Teri dao gol - 12, Švajnštajger dao dva gola - 11, Miler 3, i Ibrahimović kapiten dao gol - 12. Izbacujem Sanju i Mateusa koji imaju ukupno 3 boda i ubacujem Tulalana i Buskeca. Šta da ti kažem, ukenjalo me za sve pare večeras. :)

  5. Знао сам да ће ми ово коло бити најгоре али сам задовољан, други сам за сада, а ако останем у топ 5 након сутрашњих мечева биће добро.

  6. Мене занима, је л' играју Мата и Меси сутра?

  7. Jebote šta će to biti kad Elektro nije prvi... Konačno i on da sjaše sa čela neke tabele. :)

    Negde sam čuo da je Gvardiola rekao da će možda igrati. Valjda je rovit pa ga verovatno neće forsirati ili tako nešto. Za Matu nemam pojma.

  8. Немам појма.

    Апдејтована листа на првом посту.

  9. ЛИСТА УЧЕСНИКА ( даме имају предност :) ) :

    1.church pub - Aston Martin Utd
    2.Stormborn - Stormborn Wolves
    3.Пеки д џем - Nishville Redskins

  10. Хахахаха, Пеки се самозајеб'о.

    26 бодова, сутра још 5 играча. Није лоше, ал' могло је и боље.

  11. Па нисам се самозајебо, прво даме, па онда остали, неко је морао да буде трећи на листи...

  12. Лепо је што си се жртвовао, али сад мораш да трпиш Самхаина. :D

  13. 8.KanameTosen - Crvenoguze gorile

    Овог ћемо тек да трпамо...

  14. Ja nisam znala ni ko mi iga veceras, nisam ni pratila meceve isla sam na tekmu, tako da znam da imam bod od vele i 2 od krstajica.
    Sad cu da vidim sta mi je ciniti :)

  15. Samo su mi 4 igraca izasla na teren, i to ne Krstajic, on je grejao klupu, bravo Crc ne znas ni ko ti je u timu.
    El igra vidic sutra, meni pise da igra i da ce biti kapiten prema fifinim podacima. Mada je meni kapiten Sneijder

  16. Требало би да игра. А ти можеш да промениш капитена и ставиш кога хоћеш.

  17. Немој Данкане, бановаће те безвезе...

  18. Кад чујем ову песму, увек нешто поломим у кући...

  19. Znam da mogu, al necu, samo me je zanimalo da li igra, jer su mi danas samo trojica igrala velu sam poslala na klupu, sutra mi igra njih 8, pa da se ne zajebem za vidica.

    DANKANE AJDE OBRIŠI OVO!

  20. И ја ладно нисам назв'о тим "Мајевица", сад ми криво...

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.